Bodyci abilerim baksın yeni başladım yardım?

mdi abiler bu linkteki benim vücudum http://i.hizliresim.com/glZjd2.jpg başlıyalı 1.buçuk ay oldu 64 kiloyum 1.77 boyum var omuzlarim 106 geliyo belim 81 karın bölgemde biraz yağ var bide ben şehre uzak. bir yerde oldugum icin en yakın belediyenin fitness salonu var orda calisiyorum haftada 3 gün gidiyorum 1.gun gögus ön kol 2.gün omuz sirt kanat 3.gün bacaj arka kol calisiyorum kilomun az olmasina ragmen biraz gbegim var abiler vede resimdeki vücut 1.5 ay için sizce iyimi salonda ilgilenen bir hoca yok netyen bulduhum programlari kullaniyorum bana önerebilceniz bir progran var mı abiler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birader büyük kas guruplarını 3 günde bir, küçük kas guruplarını ise 2 günde bir çalıştırmalısın haftada 4 kez yeterli

0|0
    0|0
    • Abi rica etsem hangi kaslar büyük kas gruplari yani ya da hanhi gün hangi blgeyi calistirayim hocam

• Eyvallah abi

• rica kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilon az kardeşim yani 70 rahat olman gerekiyor ama merak etme 2-3 aya 70 olursun genişliyceksin çünkü. 2 senedir fitness yapıyorum sen hafif çalış her salonda yeni başlıyanlar için bir program vardır onu yap ancak artık onlara 5 er 5 er ekle

0|0
    0|0
    • Benim oldugum salonda yokta programimi internetten baktim sana linkini atsam bakarmisin abi program nasil www.hastaliktedavi.net/...gramlar-ve-planlari.html program 2 yi uyguluyorum abi

• Güzel program ancak bildiğin gibi dambıl ile yapılan hareketler seni o kadarda yormuyordur azıcık kendini yor yani dumbbell flys hareketini 15 yapabilirsin zorlarsan eğer kendini bu programa 1 aya alışırsın :) Bişeye ihtiyacın olursa mesaj at kardeşim

• proteın almassan bosuna calısma hıc cok zayıfsın bıldırcın yumurtası gunde 3 4 tane ıc agırlıkları gıderek arttır sporunu duzenlı yap ön kolu biceps i hftada 2 gun yapsan daha iyi spora yıllarını vermıs kardesını dınle

0|0
    0|0
    • Kilo almak icin elimden geleni yapiyorum.hesaplarima.göre günde 150 gram protein tükeyiyorum abi 300 gramda karbonhidrat kiloma göre almam gereken mikatarin fazlasi basladimda 61 dim 64 oldum abi bide 3 gün gidiyorum 1.göğüs pazu 2.sırt omuz kanat 3.bacak arka kol ve her antrenmandan hemen sonra 150 mekik cekiyorum bide 4.gün eklesem on kol ve arka kol calissam olur mu 3.gün aeka kol calismis olucam hemen arkasindan ertesi gün birdaha calissam olurmu

• calısmanda onemlı olansey duzenlı olması alt karın adonıs calısmassan karın gec gelısır mesela arka kol omuz gogus hepsı bir calısır bı gun bunu calıs ıkıncı gun kanat on kol bacak ucuncu gun on kol gogus omuz calıs yne sana bunu tavsıye etmemın sebebı sekıl alan gosterıslı olan bolge oldugu ıcın 4 gun de karın calıs yag var demıssın antremandan sonra bı onbes dk yarım saat kossan kalp kan ponpalayarak dha cok sısırıp statık olarak calıstırmıs olursun

Yükleniyor...