Kapat

Fenerbahçe transfer ataklarıa başladı ilk hedefi salzburgun yıldızı kevin kampl sizcede iyi atak değilmi?

Fenerbahçe transfer ataklarıa başladı ilk hedefi salzburgun yıldızı kevin kampl sizcede iyi atak değilmi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Izlediğim bir oyuncu inşallah alırlarsa bize çok faydası olacak yıldız diye eli bastonlu adamları getirmesinler kampl gibi adamlar gelsin onun dışında alt yapıdan oyuncu çıkaralım bizim yıldızlarımız alt yapıda bekliyor örneğin 14 maçta 17 gol atan forvet genç semih

0|1
    0|0
    • aynen dostum yıldız diye eli bastonlu getirmesinler bakalım umarım alırlar :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• kendisini ne zaman izlesem orta göbekten aldığı topu yardırarak rakip kaleye gidiyor kanat oyuncusu olmasına rağmen iyi yani.

0|1
    0|0
    • detaylı bilmiyorum ama iyi oyuncu olduğunu duymuştum umarım gelir bakalım.

• Bence Kampl'den daha iyilerine bakmak lazım.. Fenerbahçe isen daha iyilerini getirtmen gerekiyor. Hoş, önümüzdeki sezon Avrupa'ya gidemeyecek olmamızın transferi çok etkileyeceği kesin..

0|1
    0|0
    • gidip gitmicemiz belli değil aslında gidebilirizde isviçre mahkemesine başvuru yapılcak şimdi bakalım.

• Gitmeyecekmişiz gibi düşün bence, gidersek sevinirsin.. Ama gideceğiz ümidiyle bakarsan gidemezsek üzülürsün..

boşa üzülme diye diyorum..

• umudum yokki zaten Avukatlarımız sözde Türkiyenin en iyileri işe yaramıyorlar

• Avrupaya gidemeyecek ve son yıllarda prestij kaybetmiş bir takım için iyi transfer zaten Fenerbahçe bundan daha iyisinide alamaz

0|0
    0|2
    • çok komiksin yav fenerbahçe kaç kere dünya yıldızı getirmiş daha iyisini alamaz diyon he hacı he :)

• İbrahimoviç maliyetli bir oyuncu bizi zorlar

• o zaman ribery i bir yoklayın :)

• Bence daha çok bilinen bir futbolcu alması lazım yani bir nevi isim transferi olması gerek yok o tür oyuncular pek parlıyamıyor.

0|1
    0|0
    • yıldız peşinden koşmuyorki Fenerbahçe bir tek işine yarıcakları alıyor 23 yaşında ve kaliteli bir oyuncu.

• Yapıcaklar eminim darısı bizim başımıza :D

• alabilirse iyi olur fener adına

0|2
    0|0
  • avrupaya gitmeyen bir takım için normal

0|0
    0|2
    • dostum sen iyimisin arsenal bile peşine düştü geçen sene bundesliga takımlarından teklif aldı avrupa diyor adam :))

• peşine düşen takımları bosver onlara inanmak güç bilmem nerdeki genc oyuncununda peşinde avrupanın büyük klupleri oluyo

• Türkiye'ye gelmez böyle oyuncular :)

0|1
    0|0
  • İyi futbolcu

0|1
    0|0
Yükleniyor...