Japonların bu icadı hakkında ne düşünürsünüz?

Japonlar yalan söylemeyen kadın icat etmişler ve bir süre sonra hata vermiş. Ne dersiniz?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yazılım hatası

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• robot bile olsa yalan söylemeyen kadın yok yeryüzünde buna kesinlikle inanmıyorum kadını simgelediği için de hata vermesi normaldir diye düşünüyorum... ayrıca böyle bir icada gerek duyulmuşsa kadınların yalan söyleme olayı dünya çapında ciddi bir sorundur.

0|0
    0|0
  • kuLLanan hor kuLLanmıştır :D

1|0
    0|0
  • pişmanım tuşuna bas, reset at

0|0
    0|0
  • hırsız yakalama robotu değilmiydi o. bunu ne zaman yapmışlar. hiç haberim olmadı. ilk defa burada okudum. :-) japonların alfabesi türkçe kadar geniş kapsamlı değil demekki ondan hata vermiştir.

0|0
    0|0
  • aynen, yalan söylemeyecek bir kadın her halükarda hata verecektir. ve yalana teşvik edilecektir. veya zaten doğuştan veyahut mekanizmadan ötürü yalana odaklıdır. böyle bir icat söz konusu değil. -ki "oldu" diyelim; kıyametin kopmasına bir adım kaldı demektir nokta.

0|0
    0|0
  • söz konusu kadın olunca makina bile kısa devre oluyor arkadaş :(

1|0
    0|0
  • Kadınlara haksızlık etmişler..Asla yalan söylemeyen çok kadın tanıdım...Yetişmeye bağlı..

1|0
    0|0
  • yalan söylememeye devam etse, erkekleşirdi.

0|0
    1|0
  • Ya ne boş adamlar bunlar :D

0|0
    0|0
  • Kadın yalancı mıdır? Master Degree... :))))

link

0|0
    0|0
  • bence bu okadar onemli ki kadınlık adına :)) baksana seni bile uykundan almıs :)

0|0
    0|0
  • Japondan dost falan olmaz. bütün ahlaksızlıklar orada. hemşireleri bile kirlettiler.

0|0
    0|0
  • Dogrudur.

0|0
    0|0
  • belrtmemşsn ama o kadınn robot olduğunu varsayarsa, çok "gerçekçi" yapmşlar :)

0|0
    0|0
  • ironik...

0|0
    0|0
  • Artık nasıl yalan söylüyorsanız makinenin kapasitesi yetmemiş bizde hemcinslerimi düşünün. vay halimize.ühühühüh:(

0|0
    0|0
  • Soru sorarken bile yargılıyorsun taş atıyosun.

Erkek'misin yoksa sen ? :)

fake misin ? :D

0|0
    0|0
  • digital updatelerle gerçek kadın olmaya çalışmış ^^

0|0
    0|0
  • made in china

0|0
    0|0
  • metal-bolizması kaldırmams sanırım japon error + terk

0|0
    0|0
  • çok iyi olmuş aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hata vereceğini başından anlamaları gerekirdi, yalan söylemeyen mi kaldı bu devirde :) Bağlantı verir misin bu konuyla ilgili..

0|0
    0|0
  • Çinlilerden atak bekliyorum.

1|0
    0|0
  • tam icat edememişler:)

0|0
    0|0
  • Aldatmayan erkek icat edeceklermişte başlayamadan infilak etmiş, tutmamış!..

1|0
    0|0
  • iyi programlayamamışlar demek

1|0
    0|0
  • burda bi tane japon gördüm ona soralım :D

0|0
    0|0
  • Başka dertleri yokmu bu adamların

0|0
    0|0
  • he.