chelseanın elenmesine oh iyi oldu dediniz mi dünkü maçta hangi takımı tuttunuz?

chelsea elendi hemde ardanın golüyle ben maçta ardanın takımını tuttum

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• koca kafalı ardayı tuttuk tabi :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sevindim açıkçası, Atletico sonuna kadar haketti maçı :) Arda' nın gol atmasına çok sevindim, Umarım Şampiyonlar ligi Şampiyonu Atletico olur :)

cut.

1|0
    0|0
  • Ardadan ötürü Atleticoyu tuttum birde güzel gol atti zaten:)

1|0
    0|0
  • Elimde olsa her 2 takımı da turnuva dışına iterdim ellerimle ayaklarımla. Defansif bir futbol ne zamandır iyi oynamak anlamına geldi merak ettim. Her 2 takım da bu yılki futbol zevkimin içine etti. Gelecek nesillere pozitif futbolu aşılamamız gerekiyor, böyle yunan modeli futbolu değil.

0|0
    0|0
  • oralARDA biri var mourinho'yu susTURAN ;)

1|0
    0|0
  • Ben üzüldüm chalsea nin kazanmasini isterdim.

1|0
    0|1
  • ikiside umrumda değildi ben real destekcisiyim ama ardanın gol atmasına cok sevindim sanki siz benim takımıma nası atarsın der gibi :)

0|0
    0|0
  • A. madridi tuttum bende arda için Türk sonuçta inş kupayıda alırlar

1|0
    0|0
  • arda atletico nun futbolcusu.chelsea yi onlar değil galatasaray elediğinde sevinirim

0|0
    0|0
  • Atletico madrid.

0|0
    0|0
  • Harika oldu çok sevindim.

İnşallah kupayıda alırlarda finalde Galatasaray bayrağı dalgalanır

0|0
    0|0
  • futbola olan sempatiniz çok güzel matmazel.. elbetteki bir ülkeyi temsil eden hele ki bizim vatanın evladı olan arda turanı desteklemek bize düşer

0|0
    0|0
  • real madrid kupayı alır bu yüzden ispanyalılar ile ingilizlerin final yapmasını isterdim arda turan için iyi oldu bir tek.

0|0
    0|0
  • Chelsea'yi Ş.Liginin favorisi olarak görüyordum şaşırdım Madrid'e elenmesine..İyi oldu demedim bana ne yabancı takımlardan.

0|0
    0|0
  • hayir demedim keske kazansalardi kupa herhalukarda ispanyaya gidecek ayni ligdeler sacma sapan bir mac olacak bence final

0|0
    0|0
  • Tabiki a.madrid, iyi elendi chelsea

0|0
    0|0
  • Atletico 'yu tuttum tabiki de sebebi Arda Turan.. Arda gol attığında bende en az onun kadar sevinmişimdir.

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu
    ilk maç chelsea nin yüzünden çok sıkıcıydı

0|1
    0|0
  • futbolla pek ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Arda için Atletico

0|1
    0|0
  • chelsea nin buraya kadar gelmesi bence süper..takım o kadar iyi değil..

0|0
    0|0
  • borussia moşingladhbach :/(//777

0|0
    0|0
  • Forza Chelsea

0|0
    0|1
  • Chelsea canını bu kadar mı acıttı :)

0|1
    0|0
  • fenerliyim ama arda gerçekten çok karakterli bir futbolcu..sevindim ukela morinhonun üzülmesine

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aşırı mutlu oldum normalde atleticoyu çok sevmiyorum her ne kadar arda olsada içinde.o terry ağladı ya hayatımda bu kadar vişeyden mutlu duyduğumu bilmem.

0|0
    0|0
  • Chelsea yi tutuyordum :(

0|0
    0|0
  • Koca kafam sevindi, o pisliklere gol attı ya yeter bize

0|0
    0|0
  • Kız spor experleri kalktı ama daha kötü oldu sitede genel experi en yuksek olanlar gözüküyor listede

0|0
    0|0
    • benim experle işim yok kanks olanlara fena koydu

• Yahu adamlarda exper çok sitede bile ustteler sen günde kaç tane cevap yazıyorsun görüyorum ama yazık experin az hala

• olsun az olsun ben milletle uğraşmıyorum kendim halimdeyim canım kimseye zararım yok

Yükleniyor...