Ne kadar süre spor yapmalıyım?

Koşu bandı - Mekik aleti - Twister - Kondisyon Bisikleti var evde.

Zayıflamak istemiyorum bir hafta civarı. Ama yediklerimi dengelemek amaçlı spor yapacam. Yani en azından bu hafta sağlıklı beslenme imkanım yok.

Kaç dakika koşu bandı ( kaç km ) - kaç mekik - kaç dakika bisiklet kullanmalıyım?

( karnitin kullanıyorum/sporcular anlar )

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru mu anladım bir hafta çok yiceksin ve formda kalmak icin spor yapcaksin bir haftalik:D

0|0
    0|0
    • Normalde zayıflama amaçlı spor yapıyordum. 18 günde 4kg verdim. Hayatımı tümden değiştirmiştim yani. Spor saatleri - yemek saatleri - uyuma saatleri falan. Ve dengeli besleniyordum.

Ama annem 15 20 gündür il dışında. Bir süre daha orda :)

O işimi kolaylaştırıyordu. Yani sebze yapmakla uğraşmak istemiyorum şimdi. Ama yinede 1 kg verdim. Spor yapıyorum ama sadece yürüme koşma.

En azından annem gelene kadar kilo verme amacı olmadan spor listesi istiyorum. Hangisinden ne kadar süre yapılabilir..

Yani şu an sabah ya da öğlen yatıp akşam uyanıyorum.. Tamamen dengesiz her şey. Ama daha spor eklemek istiyorum. Amacım spor yapmak, zayıflamak değil bu süreçte. Zayıflamaya yönelik değil de sağlığa yönelik yani..

• Cem Adrian fotoğraftaki.

• :D tanımıyorum. Türk bildiğim bir gökhan türkmen birde keremcem var :D ( aklima gelen) resmini gonderir misun peki özelden

Erkekler Ne Diyor 1

• Kaç kilosun ki karnitin kullanıyorsun.Adam gibi yap sporunu.Sanki 100 120 kilosun,50 kilo yağın mı var da karnitin kullanıyorsun? Hem zayıflamak istemiyorum hem de karnitin kullanıyorum demişsin.Boşuna sağlığının içine etme.Adam gibi jumping jack yap,5 dk koşu,5 dk bisiklet yap, naparsan yap.

0|0
    0|1
Yükleniyor...