spor yapmıştım ağrısı geçmedi?

merhaba arkadaşlar ben spor yapmıştım 2 gün önce oda 20-30 dklık bişidı ama ağır bı spordu 2 gün oldu ağrı geçmedi 2.deyim sizce spora devam etmelımıyım yoksa ağrı bitene kadar beklemeliyim?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• spora yenii başalayanlarr için gayett normall bişeydirr buu agrıı lakin büyük hocalarımızz agrıyann yerlerimizii kesinliklee çalıstırmamızıı önerirr dinlendirmessen vucudun yıkımaa ugrar ve emeginin karsılıgınıı alamassınn sen çalısmayaa devamm et diyenleree bakmaa bii boktan cakmıyorlarr konusuyorlar..pehhh

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kas ağrısı mı kemik ağrısı mı kassa devam et ama başka kas guruplarını çalıştır kemik ağrısıysa devam etme dr a git

1|0
    0|0
  • Merhaba
    Muhtemelen hamlık ağrısıdır en fazla 1 haftada geçer. Bu süre içinde tekrar antenman yapmayın ama.
    Bir de tam olarak hangi sporu yaptığınızı ve egzersiz geçmişinizi yazabilir misiniz?

Profesyonel yardım/danışmanlık almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • ara verme deva met hiç birşeyin kalmaz tam tersine vücudun yaptığın sporu istemeye başlar:)

1|0
    0|0
  • ortalama 1.2 hafta arası geçer bida yapma eçene kadar ve sporlarını agır degilde daha uyumlu ama seri yap

1|0
    0|0
  • devam et sakın bırakma agrıyan yer calısıyo demektır

1|0
    0|0
  • Hamlanmıssın spor yaparak at hamlığı. Dinlenerek atılmaz hamlık. Devam et acısın sızlasın geçer

1|0
    0|0
  • devamm et bırakma ben fıtness yapıyorum bnada aynırı oldu bırakmaa

1|0
    0|0
  • ağrın hafifleyene kadar bekle

1|0
    0|0
  • devam önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çalıştığını gösterir kaslarının ne güzel işte devam et...

2|0
    0|0
  • Devam et vucut ham oldugundan agri oluyor birakma 1 haftada alisirsin.

1|0
    0|0
  • Vücudun et kesiği olmuştur büyük bir ihtimalle. Alışkın değilsen çok normal :))

1|0
    0|0
  • Sakın bırakma. Tamamen hamlığından kaynaklanan bir durum. Zamanla spor yaptıkça açılırsın sonra bir bakmışsın 2-3 saat çalışıyorsun birazcık bile ağrı yok :) Devam et sakın bırakma sporu :)

0|0
    0|0
  • Devam et ağrı çeke çeke olur bu işler

0|0
    0|0
Yükleniyor...