Eşim başkasının yanında iyi başbaşayken farklı davranıyor, neden olabılır?

1 Yiilik evli bayanım, eşim başkasının yanında çok iyi davranıyor yani sanki herşeyi allttan alan o fedakarlık yapan o, ama evde her şeyi alttan alan ben fedakarlık yapan ben. kendini dışarda bana bağımil gösteriyor evde öyle değil, sizce neden bir erkek böyle yapıyor, ne olabilir

Güncellemeler:
jason bourne kesinlikle size katılıyorum,herhangi bişey olduğunda kabahatlı ben oluyorum.sinsilik bu kendisiyle konuştuğumda yok öyle diyor,dışarda öyleyim ama sana karşı değilim diyor,ben ne yapmalıyım kocanız sinsi bi kadın nasıl davranmalı ki yıksın bunu,

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• dışarda rol kesiyor çünkü yarın öbür gün kendi kusurlarından dolayı evde olumsuz bişey olduğunda kabahatli olan hep senmiş gibi görünmesine neden olacak çevresinde ,çok emin konuşmayı sevmem insanlar hakkında ama biraz sinsilik var eşinizde

0|0
    0|0
    • çok doğru tespit katılıyorum size,

• güncelleme:kritik bi durum seninkisi,seni piyon olarak kullanmaktan çekinmiyor,.dışarda yalanını yakaladığında deşifre edeceksin yada yüz ifadenle belli edeceksin soğuk davranacaksın insanların yanında ,bunu yaparken onur kırıcı şekilde değil küçük düşürmeden yapman gerek diğer şekilde evliiliğin olmusz etkilenr.o ince çizgiyi çok iyi kavraman gerekiyor.her yalanını yakalıcam diye takıntılı olma uygun zamanda uygun yerde tepkini göster.

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer aranızda çok sık münakaşa ve bağrışma olmuyorsa iyi aile reisi izlenimi veriyordur çevresine. eeee ne demişler köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin. :-)))) senin kocanda misafir eveyken layt misafir gidince taşfırın oluyor anlaşılan. :-))))

0|0
    0|0
  • Ablacım başkasının yanında senin gururunu zedelememek için öyle yapıyo

0|0
    0|0
  • garip geldi ben tam tersini yaparım :) başkası varsa delikanlı olurum , başbaşayken tüm silahlarımı indiririm ... o yüzden bilemeyeceğim

0|0
    0|0
  • metresini aldatıyor...

(şaka)

kendisine sor.

0|0
    0|0
  • Aldatılmak ıcın kasınıyo bence..

0|0
    0|0
  • eşinin sana karşı saygısından çok dışarıya gönelik prestijini daha ön planda tutuyor gibi.

0|0
    0|0
  • dengesiz demekki

0|0
    0|0
  • yalancı demekki adam inanma ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onunla özel olarak bu konuyu konuş. Tıpkı burada dile getirdiğin gibi.

0|1
    0|0
  • genelde tam tersi olur... ona sormadinmi neden oyle davrandigini

0|0
    0|0
Yükleniyor...