Şampiyonlar ligi finalini 2 Türk takımının oynama ihtimali nedir?

Geçen sene Almanlar bu sene İspanyollar.Peki ne zaman biz finalde sahneye çıkacağız

• evde ps3 basinda olur ancak
    0% (0)31% (4)27% (4)Oy Ver
  • 30 subat 2054 tarihinde vuku bulacaktir.
    0% (0)15% (2)13% (2)Oy Ver
  • spora bakış açısı menemenciler, fransızlar, şikeciler olan insanlar oldukça olmayacak durumdur.
    50% (1)23% (3)27% (4)Oy Ver
  • Hayaller ne güzel oluyor
    50% (1)31% (4)33% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 19

• Önce insanların kendine şunu sorması lazım acaba Türk takımları Avrupada başarı hedefliyorlarmı? Malasef bugün Galatasaray dışında hedeflerini ve stratejilerini avrupada başarıya göre belirleyen başka bir takım yok Fenerbahçe seneye Avrupada yok Beşiktaş ise 5+0+3 kuralını destekliyor şimdi Beşiktaş elindeki yerli oyuncularla ya da piyasadaki yerli oyuncularla Avrupada nasıl bir yol izlemeyi düşünüyor ilginç gerçekten eğer 5+0+3 kuralı devam ederse ben Galatasaraydanda seneye Avrupada büyük başarılar beklemiyorum

0|0
    0|2
    • yabancı sınırı fazla olsa final oynar mıyız sence

• Final oynarmıyız ya da oynamazmıyız bilemiyorum ama en azından Avrupadaki takımlarla eşit şartlarda yarışırız yabancı sınırlaması yüzünden Avrupadaki takımlarla eşit şartlarda yarışamıyoruz adamlar istedikleri kadar oyuncu alabiliyor bizim ise kısıtlı

• her işi iyi yapanlar var futbolu iyi oynayanlar da biz değiliz malesef çok zor bu iş

0|1
    0|0
  • Finale iki türk takımının çıkacağı günü görmemiz çok zor ama bir türk takımının finale çıkacağını görürüz diye düşünüyorum. Atletico madrid o kadar devin arasında çıkabiliyorsa bir türk takımıda yakın gelecekte çıkar

0|2
    0|0
  • evde ps3 başındaolur ancak :) ben ömrümün sonuna kadar inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • torunum inşallah o güzel günü görebilir.

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • yabancı sınırlaması kaldırılıp değeri 5 para etmeyen oyunculara verilen milyonlarca dolarlar yerine kaliteli oyuncular transfer edilmeye başlanıldığında olur ancak. ülkede hem yabancı sınırlaması var hemde altyapıdan oyuncu yetiştirilmiyor bu imkanlarla neler yapabilirsin ki?

0|0
    0|0
  • Eğer senin olayın Türk sporu ise biz zaten henüz yeni yaşadık Avrupa'da finali, birkaç hafta önce... Avrupa'da Basketbolda Galatasaray ile Fenerbahçe finalde karşılaştılar. Tabi spor kültürü PS3 ve Futbol ile kısıtlı olunca böyle oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben görebilir miyim bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • Şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok komik

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın şampiyon olması kadar imkansız.

0|0
    0|1
  • bir tane türk filmi vardı türkiye dünya lideri olmuş şampiyonlar liginde iki takımı finale kalmış falan ismini unuttum.güzel bir hayal ama gerçekleşmesi hiç de imkansız değil :)

0|0
    0|0
  • %-n yani yok öyle bir ihtimal hayatta imkanı yok..Önce bir korkaklığı bırakmalı Türk takımları

0|0
    0|0
  • Futbol'un patronları futbolu ve sporu bilen kişiler olmadıkça zor be bro ha bide en önemli pay bizde gidipte GS Store daha geçen günlerde yaktılar yazık ayıp hatta şrfszliktir böyle oldujça çok zor saygı çerçevesinde kazanmayı sevinmeyi ögrenmeliyiz

0|0
    0|0

0|1
    0|0
  • İmkansız
    .

0|1
    0|0
  • kar siyah yağınca olur derim:)

0|0
    0|0
  • imkansız diye bişey yok neden olmasın ama tabi c şıkkı doğru.

0|0
    0|0
  • anca ps3 te

0|0
    0|0
Yükleniyor...