Israrcı bir şekilde bakmanın anlamı nedir?

arkadaşlar duydum ki bi erkek bi kızdan hoşlanıyorsa ona bakar ama kız dönüp baktığı zaman da bakışlarını kaçırırmış(çekindiği için mesela).peki eğer ilk defa karşılaştığınız bi erkek size çok dikkatli bir şekilde ısrarla bakıyor siz baktığınız halde de gözlerini hiç kaçırmıyorsa bu ne anlama gelir?böyle bu durumda da kızlar nasıl davranırsınız eğer çocuktan hoşlandıysanız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alakası var ya tehlikeli bakışlarmış uzak dursunlarmış.. Ya bırakın allah aşkına.. Herkes bir değil . Yok aşık olan dik dik bakamazmış, gözlerini kaçırırmış.. Çocuk musunuz ya:)

1|0
    0|0
    • sen nasıl bakıyosun peki:)

• peki sonra bi adım atar mısın tanışmak için?ya da ne beklersin karşıdaki kişiden cesaret almak için?

• O da bana bakıyorsa uzun uzun... Emin olmuşumdur...Cesaretimi almışımdır:) Tabi ki erkek olarak benim adım atmam gerekir.. Tanışmak için planlar yaparım.. Kesin tanışırım yani.

Erkekler Ne Diyor 7

• aşık numarası yapark ekmeğinn peşindedr

yoksa aşık öyle kolay kolay bakamaz. dedğn gbi...

E artk gersi senn tercihn... Bu nmarayı erkeklr hep yapyor barz bi şeklde amacı ortada ama nedense kadnlar bunu yiyor ya da inanmak istedği gbi davranyr :)

1|0
    0|0
  • Kendine özgüveni çok olan birisidir ya da benzetmişir birisine :) Böyle durumlarda doğal olmanı tavsiye edebilirim.Çünkü her bakan senden hoşlancak diye bir kaide yok sonuçta...Eğer sende karşı taraftan hoşlandıysan birazcık yüzüne doğru gülümseyebilirsin ama sırıtma :)

1|0
    0|0
  • Ben Seni cok beyendim Ve sana bakmaktan utanmıyorm eger sende bana bakarsan cesaret toplayıp konuşabilirim .. manasında olabilir.

1|0
    0|0
  • Bana inanki p..çliğinden bakıyor,saf temiz olan insan göz göze gelmeye utanır.

1|0
    0|0
  • çapkın bakışı...

1|0
    0|0
  • birine benzetmiştir bir...

çekingen değildir iki...

0|0
    0|0
  • tanışmak istiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arsız olabilir..

1|0
    0|0
  • ne istediğini bilen birisi demekki karşındaki kişi seni kafasına koymuş.

1|0
    0|0
    • ya gerçekten kafam çok karıştı kimi tehlikeli,adi diyo kimi iyi şeyler söylüyo,ne düşüneceğimi şaşırdım,bi sonuca varamadım :/

• kalbinin sesini dinle o zaman madem öyle.

• tehlikeli erkek aman uzaaakkk.. böyle bir durumla karşılaştığımda hemen sandalyemi ters istikamete çeviriyorum.. sende öyle yap.

1|0
    0|0
    • neden böyle düşündüğünü de açıklar mısın:)

• bakışlarını ayırmayan adamın acelesi çoktur tatlım, sabır yoktur.. olsada gitsek kıvamındadır kapiş :D

• uzaaaak dur tehlikeli bakışlar bunlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...