Şampiyonlar ligi finali sizce güzel olacak mı?

Şampiyonlar ligi finali sizce güzel olacak mı? Şampiyonlar ligi finali sizce güzel olacak mı? Şampiyonlar ligi finali sizce güzel olacak mı?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar liginin güzelliği, normal bir yıl içerisinde, liglerin fikstürlerinde karşı karşıya gelmeyen, ama kendi liglerinde iyi olan takımları karşılaştırmaktır.

Geçen sene Alman derbisi (Münih & Dortmund), bu sene İspanyol derbisi (Atletico Mad. & Real Mad),..., ki daha önce ki yıllarda İtalyan derbisine (Milan & Juventus) de şahit olduk...

Dediğim gibi, bu maçları zaten her yıl minimum 2 kere görüyoruz (kupalar hariç).

Onun için ben şampiyonlar liginde, özellikle de yarı final ve finallerde derbilerden zevk almıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• madrid derbisi bol gollü olur

0|0
    0|0
  • Yıllardır kupaya hasret Real Madrid bir tarafta, diğer tarafta çok istekli oyunculardan kurulu ve adeta bu sene tarih yazan bir Atletico Madrid. Şampiyonlar Ligi Finali izlerken aynı zamanda Madrid derbisi izleyeceğiz. Türkiye'de oynanan Liverpool - Milan finalinden sonra Şampiyonlar Ligi'nin en güzel finali olacak diye düşünüyorum ve maçı şans değil, çok isteyen kazanacak. Favorim Atletico Madrid.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi her zaman güzel olmustur sorumu hem arda turan gibi milli takım oyuncusu varken dahada güzel olacak

0|0
    0|0
  • güzel olur elbette ama inşl atl. madrid koyar real e alır kupayı gollerden 1 tanesinide inş arda atar ve verdiği sözü tutup törende gs bayrağı açar inş

0|0
    0|0
  • evet güzel olacak

0|0
    0|0
  • Bence finali madrid kazanır

0|0
    0|0
  • ben real madrid chelsea kalsin isterdim ikiside en buyuk liglerin takimi oldugu icin

0|0
    0|1
  • Çok heycanlı geçecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...