A.Madrid Finalde Düşünceler Neler?

3-1 Lik skorla Ardalı A.Madrid Finalde Finaldede Madrid derbisi olucak düşünceler neler?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• atletico maçı 3-1 e getirmesine rağmen oyuncular ne yere yattılar, ne oyunu yavaşlattılar, ne çirkeflik yaptılar. çıktılar tıkır tıkır oynadılar. enfes çalımlar ve ara paslarla çelsi defansını dağıttılar... atletico madrid göze hoş gelen bir futbol oynuyor. arda'nın da gol atması bizleri sevindirdi...
    özellikle lafım miranda'ya... bütün topları topladı, çok soğukkanlıydı, defansı toparladı. maçın adamı o bana göre...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Atletico madrid büyük bir çıkış yakaladı ardanın gol atıp secdeye varması çok güzeldi. Finale kadar çıktılar ama kupayı real alır.

0|1
    0|0
  • arda turan ilk a.madride transfer olduğu zaman, bir kısım ona daha iyi takıma gitseydi diye küçümsemişti :)

0|1
    0|0
  • Aynı şehirden iki takım, ne şanslı şu İspanyollar.
    Real Madrid aşırı istekli. Finalde farkını ortaya koyacaktır.

0|1
    0|0
    • Atletico alır inş ligide CL yide :)

• Benim de gönlüm Atletico'dan yana ama karşılarındaki takım da son şampiyon Bayern'e 4 tane sallayan Real Madrid. Umarım Real'e nefes bile aldırmazlar.

• Helal olsun valla :D arda da atmıs gol heralde :D Adamlar cok iddaalı hem ligde hem şampiynlar liginde :D :D 2 senede iyi takım kurdular :D

0|1
    0|0
  • Atletico bu sezon çok müthiş bir futbol oynuyor ligte lider durumda olmalarının tesadüf olmadığını kanıtladılar bu sezon hem şampiyonlar ligini hemde lig kupasını kaldırırlarsa real madride iyi bir darbe vurmuş olurlar

0|1
    0|0
  • gonlumden gecen de oydu :) fianlfe madrid derbisi izleriz.atletico alir ins kupayi

0|1
    0|0
  • oralARDA biri var mourinho'yu susTURAN

0|1
    0|0
  • güzel bir maçtı.. atletico maçı sonuna kadar hak etti. bu arada bayernin elenmesinede çok sevindim.. iyi bir ders verdi real

0|1
    0|0
  • Atletico'nun kazanması ve Arda'nın golü güzeldi http://www.youtube.com/watch?v=rvIha5OZBaM

0|1
    0|0
  • A.Madridin almasını isterdim açıkçası
    Hem ardada ilk kez bir türk futbolcu olarak hem final oynamış olacak
    kazanırsa yine tarihe geçecek ŞM liginde kupa kaldıran oyuncu olarak.

0|1
    0|0
    • Ayriyetten ligide alsınlar :)

• yıldırayda oynadı

• Nuri şahin final maçında 90+ 1 ya da 2de oyuna girdi
      Oynadı sayılmaz bile
      Yıldıray Baştürk Türk kimliği altında Tarihte ilk kez şampiyonlar liginde oynamış oyuncudur, Final falan oynamadı.

• Helal olsun valla

0|1
    0|0
  • Helal olsun haketti.

0|1
    0|0
  • Atletico müthiş aşama kaydetti özellikle bu sezon çok iyi aşama katettiler yıllardır la liga'yı Barca ve Real domine ederken artık bu yıl son 3 haftaya bu iki kulübün önünde lider giriyorlar ve şampiyonalr liginde de rüya gibi bir sezon geçiriyorlar finali görmek büyük başarı küçük bir adım daha atıp şampiyon olmaları ise tarih yazmak demek oluyor :) geçen yıl ispanya kral kupasını ondna önceki yıl UEFA Avrupa ligini kazandıklarını da hatırlatmakta fayda var bu sene en tepe noktadalar

0|1
    0|0
Yükleniyor...