Çok zayıf olmama rağmen biraz göbeğim var.Bunu kasa nasıl çevirebilirim?

Çok zayıfım ama biraz göbeğim var bileklerim çok zayıf kol kaslarım çok zayıf kısaca baya zayıfım biraz göğüs kası ve kollarımın biraz gelişmesi lazım çünkü basketbol oynamak istiyorum.Karbonhidrat ve spor ile bu sorunu çözebilir miyim yardımcı olur musunuz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence mekik çek ondan daha iyi kas ypan bir şey görmedim kendi hayatımda

0|0
    0|0
    • amacım sadece kas yapmak değil göbeğimin yok olması olması ve kollarımın ve göğüs kaslarımın birz gelişmesini istiorum? sadece mekik ile olucak bir şey değil sanırım.

• Yaparsan çok daha iyi olur yürüyüş bile yapsan kafi ben mesela 2-3 günde bir hafif tempolu koşu ve yürüyş yapıyorum 7-8 km üstüne eve gelince şınav mekik ve bir kaç karın hareketi bir de squat yapıyorum cidden eridi göbeğim ve kasları hissedebiliyosun bile

• vayy bea çok iyi :) yapıcam bunları saol :)

Kızlar Ne Diyor 2

• benimde yaa.s.s

0|0
    0|0
    • Bişeyler yapmayı düşünüyormusun?

• kesinlikle mekik karın kaslarını çok iyi çalıştırıyor.

0|0
    0|0
    • Denedin mi?

• o hareket çok zor ya sen şu an yapıyomusun başladığın da o hereketten kaç tane yapıyosun? kendini zorluyomusun? zorlamak iyimi?

• ben spora şuan çok zaman ayıramıyorum ama yaptıgım zamanlar çok rahatlatıcı oluyo etkisi kısa zamandada belli oluyo, kendini çok zorlama ki bir sakatlık geçirme belini falan incitme, başlarda yapabildigin kadar yap zaman geçtikçe sayısını artır dedigim gibi, biraz agrı ve yanma olması normal bu o bölgeyi çalıştırdıgını gösterir, yazdıklarım konusundada tereddüt etme erkek arkadaşım fitness antrenörü o anlatuyo bana :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...