Önce sıkıldım deyip ayrılıyor, sonra ısrar edince barışıyor... Bu kız hakkında ne düşünürsünüz?

bi, kız önce sıkıldım diyo ve ayrılıyo sonra ısrar edince barışıyo 1 hafta sonra sevgim bitti diyo ve yine ayrılıyo sonra ısrara dayanamayıp yine barışıyo. sizce bu ilşki sağlam bi ilişki mi bu kız hakkında ne düşünürsününz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa süreli ilişkiler ne yapacagını bilmeyenler icindir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ünide. özge adında bir hatun vardı.(hayatıma giren 2. özge), çok ciddi bir ilişkimizde yoktu, ama nedense her pazartesi mesajıyla ayrılıyoruz, her çarşamba yine mesajıyla ilişkimizie devam ediyorduk, 1 ay gibi birsüre böyle devam ettik, ben de pazartesiden ve çarşambaya kadar resmi tatil olarak kullandım, gayet durumdan memnundum, ama son çarşambadan sonra ciddileşip aynı eve taşınalım vs.şeyler demeye başlayınca ben yan çizdim mecburen, nitekim kirasını ödeyeceğim eve haftada iki gün girmemezlik edemem diye düşündüm.

0|0
    0|0
  • 15 Yaşında olduğunu düşünürüm.

1|0
    0|0
  • lise de edebiyat hocam derdi ki"allah hayırlı iş,hayırlı eş nasip etsin" hakikaten öyleymiş.çarp ağzına seksin duvardan geri gelsin çek rövaşata tarzı kızlardır bunlar.

0|0
    0|0
  • çocukluğunu yaşayamamış evcilik oynuyo derim. birde tavsiye daha az dizi izlesin :)

bu kız sensin heralde..

0|0
    0|0
    • hayır eski sevgilimin yeni sevgilisi açıkçası :D

• O kadını Allah düşmenıma bile vermesin.

0|0
    0|0
  • Banlanmak istemem, düşüncem bana kalsın.

0|0
    0|0
  • Dengesiz

0|0
    0|0
  • iyi düşünemiyorum bu kıza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Annesi hamileyken çok sigara içmiş olabilir.Sigaranın zararları böyle oluyor işte..

0|0
    0|0
  • Kız, karakteri oturmamış uzak durulması gereken biri. İlişki de zaten böyle bir insanlar yürümez, kişilik sağlam olmadığı için ilişki de olmaz

0|0
    0|0
  • mal derim yani başka dicek bişey bulamıyorum. o ne ya öyle ilk okul çocukları gibi.

1|0
    0|0
  • kaypak oldugunu dusunurum

0|0
    0|0
  • allah aşkına yazık adama hiç uğraşmam böyle kızla ben olsam

0|0
    0|0
  • Salak oldugunu dusunurum. Cok net.

0|0
    0|0
  • kukla gibi gel diyince geliyor git diyince gidiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...