Tipsiz fakat Vücutlu biri olursam sevgilim olabilir mi?

1.80, kilo 75 body başlıyorum yarın, böyle kalıplıyım zaten ama ben fit bir vücut yapacağım abartısız ama böyle gördüğünüzde kalıp gibi olacak.
ama hiç tip yok dalgaya bile alınırım tipte.hiç çirkin de olsa bir kız tavlayamazmıyım? var mı fikri olan?

• Vücut olsa yeter
    100% (1)33% (1)50% (2)Oy Ver
  • Tip yoksa Vücutda olsa hayır
    0% (0)67% (2)50% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olur neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzellik çirkinlik görecelidir. Sen kendini beğenmiyor olabilirsin ama emin ol seni beğenen vardır. Ama vücut yapmak istersen de fena olmaz çünkü kızlar yapılı erkekleri severler. Boyun falan da müsait kötü duracağını düşünmüyorum abartmazsan tabi.

0|0
    0|0
    • beğenen olsa söylerdi heralde :)

• Tip yoksa Vücutda olsa hayır

.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tip yoksa Vücutda olsa hayır demiş merrveee. helal olsun açık sözlü biri. diğerleri gibi karakter iç güzellik bık bık dememiş net cevabını vermiş tebrik ederim. bence sırf kız için yapma, sağlık için yapacaksan yap. ben aşırı tipsizim yıllardır vücut çalışrım six pack vs var ama sıfıra sıfır elde var sıfır. bir de iş ileri gidinde insanlar acıyarak bakıyor yazık tipsiz olduğu için bari vücutla durumu kurtarayım demiş ama olmaz tabi. hatta tipsizlik daha da dikkat çekiyor sırf kız için yapacaksan hiç bulaşma pahalı spordur et balık protein tozu vs.

0|0
    0|0
  • öncelikle spor sadece kız tavlamak için yapılmaz ancak bu seni iyi hissettireceksede hiç durma yap derim.Kız meselesine gelelim elbette güzellik görecelidir ama fit ve yerinde kaslı birinide her kız hayır demez, diyemez bu o kızın karakterine bağlı kimi kaslı ister kimi sempatik vs vs

0|0
    0|0
  • Tip olmadıktan sonra zor

0|0
    0|0
  • Her malın kör bir alıcısı vardır:)(Atasözü)
    Ayrıca her arz kendi talebini yaratır (J.Baptise SAY-Temel Mahreçler Yasası)

0|0
    0|0
Yükleniyor...