Yakışıklılığın tanımı nedir?

Birileri bana cevap versin.Soruyorlar bu nasıl filan diye kızların çoğu tipim değil beğenmiyorum yakışıklı bulmuyorum diyor.Söyledikleri erkeklerde

Kıvanç Tatlıtuğ

Burak Özçivit

Kenan imirzalıoğlu

Mehmet günsür

vs yabancı ve türk ünlüler

Hayır bizim gözümüzle kızların gözü farklımı yani? biz bunlarla kıyaslıyoruz kendimizi genelde kızlar? Yakışıklılığın sizin kitabınızda farklı tanımımı varkine?

Güncellemeler:
mehmet günsür çoğunlukta olduğu için bir tartışma yaratacak durum

bakınız evlendiği kadın

milliyet.com.tr/fotogaleri/40625-yabanciya-gonul-verdiler/4

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• ee sizde de Ceyda Ateş Hande Subaşı Beren Saat Tuğba Büyüküstün vs vs var.. Onlar hayranlık arkadaşım. O ünlülere hasta olan kızların sevgililerine bi bak bi halt değiller. Zaten insan görünüşe aşık olmaz. Daha bunu ne kadar açıklıcam acaba. Görünüşe hissettiğin şey hayranlıktır. İnsanı tanımadan aşık olamazsın ya da sevemezsin. Düşünsene çok gzel bi kz var çok çok beğeniyosun aşık olduğunu zannediyosun ama acayip aptal biri. Patavatsız gerizekalı bişey. Yapabilr misin yapamazsın. İşte aynı şey (:

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç bir ünlü erkeği baz alarak aşık olunacak adam seçtiğimi hatırlamıyorum. Bir kadının gözünde dünyanın en yakışıklı adamı, sevdiği adamdır. Fiziksel özelliklere bakarak adam seçene de zaten peşinde koşsalar da pas verme...

0|1
    0|0
  • Her insan yakışıklıdır / güzeldir.

Farklı olan insan gözüdür. Herkes karşındakini görmek istediği gibi görüyor.

Örnek: Benim annem dünyanın en güzel kadını , babam en yakışıklı adamı.

Diğer kişi : Hayır benim annem en güzeli , babam en yakışıklısı.

Sevgili olayına gelince ise. Yanındaki kişi başkasının gözünde iğrençtir. Ama sevgilsii için bir kraliçe/kral'dır.

Mesela ben Kıvanç Tatlıtuğ

Burak Özçivit

Kenan imirzalıoğlu

Mehmet günsür vs vs ünlüleri öyle hayranlılığım yok. Beğenmemde. uuu çok yakışıklı der gibi. Görmek istediğimiz gibi herşey.

1|1
    0|0
  • aaa son ikisi icin seni harcarlar burda cekinmem bende katılırım

0|0
    0|0
  • Lucas Till<3

0|0
    0|0
    • siz üçünüz Topuklu ayakkabı kokytos ve sen konuyu anladığınza eminmisiniz

• yoo bzm canımız yanmaz gardaş:D pek kırılgan biri sayılmam ama harbi uzatmayalm çünkü 100'ü bulcak die korkuorm bilg. kasıo:D

• Kelime anlamı 'Güzel kadının yanına yakışan, ona layık, o güzelliği taşıyan' demekmiş... Gerisini siz düşünün...

0|0
    0|0
  • christian bale ı begenıyorum.

0|0
    0|0
    • siz üçünüz demitria topuklu ayakkabı ve sen konuyu anladığınza eminmisiniz

• bu kadınlar arasında da var kı mesela ben kıvanc tatlıtugdan nefret ederım hıc yakısıklı gelmez bana.

• kıvanç gözümden düştü ben farklı tanırdım bayanların gözünde onu . Neyse , en iyisi kadınlık hormonu diyip geçiyim.

• mustafa ceceli ve mehmet günsür her gözde yakışıklıdır bence

0|0
    1|0
    • mustafa ceceliye yakışıklı diyoo yaa eğer o yakışıklıysaa bendee brad pitt im agaa

• öncelikle güzellik yakışıklılık göreceli kavramlardır hem diyelim ki sen brad pitt sin= benim için yinede ceceli bu kadar:)

• mehmet günsür <3

1|0
    0|0
  • mehmet günsür <3

1|0
    0|0
  • Yakışıklılık = Timuçin Esen :))))

0|0
    0|0
  • Adam levine <3

Nejat isler <3

0|0
    0|0
    • siz üçünüz demitria kokytos ve sen konuyu anladığınza eminmisiniz?

• Sen bizim cevaplarimizi anlamadin heralde. Herkesin bakis acisi farkli bizim begendiklerimizde bu . Yazdik bizde

• Herkesin zevki farklıdır ögrenemedin mi

0|0
    0|0
    • zevki araştırmıyorum ben ! bizim gözümüzle sizin gözünüz arasındaki farkı arıyorum!

• Cok kiskandiysan sende unlu ol tipinde iyiyse kas mas yap sempatik ol o listeye gir arkadasim . Adamlar. Yakisikli simdi neyine laf ediyorsunki iclerinde en kotusu bilr iyi yani . Gerci ben hayrani dgilim hic birinin ama yakisikli. Ki kendine bakan erkek her kizin gozunde yakisiklidir. Kizlar icin yakisikliligin pek bi onemi yok ama sempatik ol guler yuzli ol seker bi adam ol can kurban.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vlla bence yakışıklılığın da güzelliğin de tanımı gönül kimi severse güzel odur anlayışına göre şekillenir yani 100 kişiden 99'unun çirkin birinin güzel bulduğu bir bayan çirkin değildir o 99'a göre çirkin 1'ine göre güzeldir yani yakışıklılık da güzellik de tamamen göreceli kavramlar

0|0
    0|0
  • valla buna kızlar daha net yanıt verir fakat italyan erkekleri deyince maalesef herşey bitiyor o noktada.

0|0
    0|0
  • türk kızlarına göre yakışıklılık zenginlikle doğru orantılıdır.

0|0
    0|0
  • kızlara 1.80 ve üzeri boylardaki her erkek yakışıklı olurmuş.

bilime göre, vücudun ve yüzün sağ ve sol taraflarının birbirine uyumu... simetri.

0|0
    0|0
  • Şimdi adamlarda allah vergisi var ozaman başka iyi yanları ön plana çıkarıp farkı kapamak lazım :D

0|0
    0|0
  • yakısısılık twılayttakı(hiçdeizlmedim) donubklu wanpşr erkek ise ben size bi resimimi gostereyım kuaforsuz dogal halimi :D ozaman bende yakısıklı olayım :D tarife gerek yok ta kendisiyim dedim akişina birak :)

0|0
    0|0
  • ta kendisiyim tanımına gerek yok ahahah

0|1
    0|0
  • erkeğin cebi yakışıklı bu devirde : )

0|1
    0|0
  • yakısıklılık önemli değildir karizma önemlidir.

0|0
    0|0
  • verchiel10'dur <3

0|0
    0|0
  • Yüz simetriğin düzgünse yakışıklısındır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...