Alllianz Arenada neler oluyor??????

Daha geçen sezon ispanyol takımına 7 atan takım bu sezon kendi evinde 3 gol yedi, neler düşünüyorsunuz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• artık dünya futbolunda pas oyununun hegamonyasının kırıldığını gösteren maç Barcelona pas oyununu oynayan ve yıllardır bunu çok iyi uygulayıp kupaları kaldıran takımdı bu sene guardiola'nın Bayern'e gelmesiyle bu pas oyununu Bayern de oynamaya başladı ama artık top ayağında kale önüne kadar ha bire pas bu oyun artık dünya futbolundaki üstünlüğünü kaybediyor, Real Madrid çok iyi kontra atak takımı fark açılabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Guardiolanin eline verdiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• en çok guardiolaya üzüldüm...geçen sene barcelona'yı çalıştırırken yarı finalde bayern münih'ten toplam 7 gol yiyip elenmişti. bu sene münih'e geçti, bu sefer de real madrid'den 5-0'lık şamar geldi.seneye madrid'e geçip yarı finalde liverpool'dan tokat yemesi gerekiyor bu algoritmaya göre

0|1
    0|1
  • #halamadrid..Arda-Ronaldo kapışması veya Mourinho'nun eski takımına karşı kapışması..İkisi de harika olacak..

0|0
    0|0
  • beyern kim yahu ilk maçta 2 pas yapınca havaya girdiler madrid havasını aldı Vamos Madrid

0|0
    0|0
  • ben aylardır diyorum realin karşısında duracak takım yok diye şimdi de kanıtlanmış oldu.ligi de alır diye düşünüyodum ama olmaz galiba o artık

0|0
    0|0
  • Guardiolanın iyi bir teknik direktör olduğunu sananlara iyi bir kapak oldu.

0|0
    0|0

• süpriz sonuç değil orası kesin

0|0
    0|0
  • adamlar aldı.oynadı aldı.

0|0
    0|0
  • Tecavüz oluyor ne olacak :D:D

0|0
    0|0
  • Bu skorla bıter maç