• Sor
  • Bence

Facebook'ta eski sevgilinizi kıskandırmak için neler yaparsınız?

Facebookda ayrıldgınız sevgiliniz hala arkadaş listenizde kayıtlı.Ne gibi iletiler yazarsınız?Kendinizi unutturmamak adına neler yaparsınız..?Kıskandırmak adına.. Fikrilerniz..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bu tarz sorular çok soruluyor sen sanırım yeni üye oldun bilmezsin ama ben bıktım bu soruları görmekten yahu bırakın şu eski sevgiliyi kıskandırma,intikam alma bilmem ne işlerini kendi işinize bakın yeni sevgililere yönelin eski eskidir ne demiş Mevlana hazretleri ''dünle bereber gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne ait şimdi yeni şeyler söylemek lazım''

• he yenilere bakın nasılsa erkek cok kız cok dimi?sevgi denen bir şey var vaz geçmek de öyle kolay olmuyor

• Yenilikden kasıt sadece yeni sevgili olarak algılama herşey de ileriye bakmak daha güzel ve hala seviyorsa gitsin sevgisini itiraf etsin o zaman face'de nasıl kıskandıracam bu tamamen çocukluk ve ergenlik bunu onaylamak da çocukluk ve ergenlikten başka şey değil gibi gelir bana

Erkekler Ne Diyor 12

• facebookun tam ortasına şey yaparım...şey işte...ne derler...hani güvercinler şey yapınca git bilet al derler...ney di o

• kıskandırmaya çalışmak gibi çocukça hamleler yapmayız...etkilemek olabilir.

• Facebook hesabını kapat, o da ne yaptığını göremediği için merak eder, şayet halen seni düşünüyorsa. Ve de bilemediği için acaba sevgilisi mi kapattırdı vs diye kafasında kurar.

• ergen değilim .

• Onu andığımı sanacak paylaşımlar yapmaktan kaçınıp onsuz da gayet oluyor havası verirdim :)emin ol böyle daha çok meraklanır.Ama meraklandırma derdim de olmazdı herhalde

• kapı duvarla ilişkisi var yap

• tehlikeli tamamen vazgeçebilir

• işte tipik bir türk kızı. diyelim ki kıskandırdın, ne geçti eline? nedir bu ego tatmini? bu aşağılık kompleksi? yapacak daha önemli şeylerin yok mu bu hayatta?

• Güzel bir kapak resmi yapardım ben başka bir kızla :) O kapak resminede eski sevgiliyi etiketlerdim..

• ancak çocukluğuma geri dönebilirsem sergileyebileceğim bir davranış şekli...

• Ergen ergen hareketlerde bulunmam ama yorumum silinmesin diye ilişkisi var yap diyeceğim sana.

• önüme gelenle arkadaş olurum

• gecesaçlıkız bacı: Hesabımı silerdim.

Kızlar Ne Diyor 11

• Face üstünden hayatı, ilişkileri yönlendirmeyi saçma buluyorum. Herbir şey yapmam

• Umrunda degilmis gibi davran.ozel iletiler paylasma

• Eski sevgilim eskide kalmıştır. Onun için uğraşmam.

• Eski sevgilinin hala facende durması mantığım dışında . ben ayrıldığım sevgilimi eski facemde bırakmayı bırakda facemi bile dondurdum:)Seni unutsa ne olur unutmasa ne sonuç itibariyle bitmiş bir ilşki. Yani bence unutmamasını istiyorsan facenden silebilirsin en iyi kapak bu olacaktır:)

• hemen silersen en güzel cevabı vermiş olursun.

• Ne faceden silerim ne engellerim ne kıskandırmak için bir şey yaparım.Hatta üstüne alıncagı şeyleri laf sokmaları bile paylaşmam dikkat ederim.Böylesi hem daha olgunca hem takmıyor havasında.

• Aynen;))

• Onu engellerim böylesi daha mantıklı

• Hala listemde olamaz bir kere, anında silerim.. Unutturmama çabasına girecek değerde olsaydı bitirmezdik herhalde!..

• hala ekli mi sen de o hemen silllllllll

• eskiyse kıskanma olasılığı düşük zaten.çabalama boşver

• yorma kendini umrunda dahi olmazsin.

Yükleniyor...