Fenerbahçe neden böyle holiganlık yaptılar sizce?

Şampiyon olursak dünyaları yakacağız dediler GStore yaktılar

Demekki dünyaları GALATASARAY'dan ibaret...

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• gecen senede kadıköyü yakmışlardı alışkınlar hatta avrupadada sahaya balonla atmışlardı :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• beşiktaşlıyım... fenerbahçeli arkadaşların şampiyonluklarını gönülden kutuluyorum.. neticede spor bu bir galip olacak ve bu sene de onlar oldular..

Fakaaat;

üç beş kendini bilmezin GStore'a verdiği zarar ile tüm fenerlileri zan altında bırakmak doğru değil..

0|3
    0|0
  • 3-5 kendini bilmez vandalın hareketini bir camiaya mal etmek ne kadar doğru.

hem son çıkan haberleri takip ettiyseniz gstore'a saldıranların hırsızlık sabıkası olduğunu, oradaki eşyaları yağmaladıklarını bilirdiniz.

Akıl var, mantık var Fenerbahçe'li adam galatasaray formasını ne yapsın?

insan biraz durup düşünür ya.

0|1
    0|0
  • Galatasarayın diğer takım mağazalarını taşlayıp saldırdığını ne çabuk unuttunuz?

0|3
    0|0
  • Dünya yuvarlak ya ondandır (Detaya cevap)

ha bu arada oradaki 20 30 kişi bizi temsil ediyorsa burağı öldürenlerde sizi temsil ediyor biz eğer holigan isek sizde KATİLSİNİZ

0|2
    0|0
  • Ömürlerinde ilk defa şikesiz şampiyon oldular..

böyle bir sözmü olur yaaa hiç maç yapmadan

vermeli bunlara şampiyonluğu ...

1|1
    0|2
  • tek taraflı dusunmemek lazım. Galatasaray'ın beşiktaşın fenerbahçenin sürekli yaptıgı şeyler bunlar.

sakına sakına bu konularda da bölünmeyelim. Türkiye'de sporun geldiği durum bu.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeliler ile yavru fenerbahçeli beşiktaşın etekleri tutuştu..meloya yapılan hain saldırıyı kınıyoruz..burak yılmaza yapılan saldırıyı da kınıyoruz..

1|2
    1|5
  • Takım otobüsünü taşlamak genç yaştaki taraftarı bıçaklayarak öldürmek sahaya yabancı maddeler atmak v.s v.s holiganlık sayılmıyor çünkü onları kendini bilmez galatasaray taraftarı yaptı ama gsstore soygununu ise tüm fenerbahçe taraftarı yaptı öylemi? Anlaşılan

sende az holigan değilsin hani

0|1
    0|0
  • kendin söylüyorsun işte holigan oldukları için daha yeni mi farkına varıyorsun

1|0
    0|2
  • Bizzat oradaydim o ambiansin icinde gs tasiyan her madde itici geliyordu

0|1
    0|0
  • bırakın sevinsin garibanlar

0|0
    0|1
  • bazıları fazla kafaya takıyor bizim takım şuanda en başarılı takım genel anlamda 19 şampiyonluk var fener 18 oldu 1 yıl daha olabilirler ondan dolayı ben fazla umursamıyorum

0|0
    0|1
    • 19 oldu genç... sporu iyi takip edemiyorsun anlaşılan :)

• akıllı yetişkin insan 3 maç şike tescili ile trabzonun un elinden alınan şampiyonlukla avrupa bile kabul etmedi siz kabul ediyorsanız ne mutlu size gerçi 3-4 tane şampiyonluk çaldınız trabzon ama sorsak trabzondan biz faydalanıyoruz lafta

• Başladı fake kardeş.

0|3
    2|2
  • Yav he he :)

0|2
    3|3
  • Futbol Kadınlar İçin Değildir Sizlere Ne Oluyor :D

0|0
    0|0
  • zaten cimbom olmazsa fener bir hiç:)

0|0
    0|1
  • çünkü onlar şikeci ırkçı hazımsız hasta

0|0
    0|5
  • Sen sor diye

0|1
    0|1
  • bu sözü twittarda bütün cinconlar söylüyor :)

ayrıca siz böyle provokatif soru açınca ohh iyi olmuş diyorum...

1|1
    1|2
    • disifresud ne ezik bir kızsın sen ben seni siksem olur mu

• oha oha sen hastasın bence sapık iğrençsin

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu ilk defa fenerbahçemi yaptı allah aşkına ya sanki siz sütten çıkma ak kaşıksınız.yaptıkları yanlış olabilir ama bu kadar abartılacak bir tarafı yok.her sene her zaman olan şeyler bunalr daha geçen sene galatasaraylılar gencecik bir çocuğu öldürdüler buna ne demeli peki

0|4
    1|1
  • vandalizmciler örnek cezaya çaptırılacak

1|1
    0|2
  • hazmedin artık şampiyonluğumuzu sizde başladınız böyle sorulara :)

0|2
    0|2
  • helal :D

1|1
    0|2
  • Adamlar sevinmeyi unutmuştular napsınlar

0|1
    4|9
  • 6sli fake sormuş yine

1|2
    0|1
Yükleniyor...