Beşiktaşı bu sezon başarılı buluyor musunuz ?yoksa başarısız mı?

Arkadaşlar bu sezon Beşiktaş'ı başarılı buluyor musunuz? Ayrıca bilic kalmalı mı? Gitmeli mi?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Stadımız olmamasına rağmen çok iyi olmasakta fena değildik

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başarısız bence

0|1
    0|0
  • bana göre bu sene başarılı

0|1
    0|0
  • başarısız buluyorumm..kalmalıı

0|1
    0|0
    • İyide onca sakat, onca hakem hatası ve kadro zayıflığını da hesaba katarsan başarısız demek biraz acımasızca değil mi?

• direniyoruz... sadece bu

0|1
    0|0
  • gayet başarılıyız :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hakem ve dany hatalarini bir kenara atarsak performans imiz fena değildi ama seneye daha iyi olmaliyiz

0|1
    0|0
  • Şansız takımlar ve hakem hatalarıda oldu birde oyuncuları sakat insan düşününce üzülüyor Beşiktaşa cidden Beşiktaş iyi bir takım ama birtek moral eksik slaven bilicte iyi bir teknik adam sadece motive edemiyor hem hocası hemde takımı iyi yani Beşiktaşın bu arada Beşiktaş diyince aklıma bir arkadaşımın şu lafı gelir kanser olduk kanser :)

1|1
    0|1
  • kötünün iyisi işte ;)

0|1
    0|0
  • Bulunduğumuz şartlar düşünüldüğünde başarısız değiliz orası kesin. Başarılı olup olmadığımız tartışılır. Sanırım ikinci olursak başarılı sayılacağız.

0|1
    0|0
  • Ne zaman başarılı oldu ki?

0|0
    0|1
  • Ligi 2. bitirirse başarılıdır.

Bilic kalmalı önümüzdeki sezonda iyi transferlerle iyi noktalara getırebılır takımı.

0|2
    0|1
  • Bu sene
    Ankaragücü 1
    Fenerbahçe 2
    Balkes 3

Başka başarılı takım yoktu

0|0
    0|1
    • Bana Ankaragücü deme bööhhhhh yani.

• Ben şimdiden bahsetmiyorum, uzun yıllar önce süper ligde 8 yiyip averajla beşiktaş ışampiyonluktan etti.

• Helal olsun ona demen lazım o zaman... Bjk ile Ankaragücü oldum olası Düşman :D

• Bu sene daha iyi bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...