Fenerbahçelilerin yaptıklarını doğru buluyor musunuz?

Fenerbahçelilerin yaptıklarını doğru buluyor musunuz arkadaşlar

Güncellemeler:
bakın arkadaşlar yanlış anlamayın bir Galatasaray taraftarı olarak bizim takımın yaptıklarını da doğru bulmuyorum.. Ama keşke bunlar yaşanmasaydı yani tebrikler şampiyonsunuz ama GS Storeyi neden yağmalıyorsunuz klube neden zarar veriyorsunuz

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlara varyaa herşey fazla herşeyy

Hele aziz yıldırımın yaptıkları yok biz şike ypamadık herkes yaptı...

bu olay başbakanın kasetlerine montaj demesi gibi bir şey

bu milleti bu 2 adam aptal sanıyorlar bal gibide şike yaptığınız ortada birşey yaptıysanız yaptık deyin veya hiç birşey demeyin...

1|3
    2|3
    • bu storenin hesabını sormaları lazım kim yakmışssa yağmalayanları tutuklamaları lazım

bak bunlar kazanamadık diye benzin istasyonuna yakın bir yerlerde arabaları hep ters çevirdiler

yaniii ne gerek var birşeyi yaptıysanınz yaptık deyin yoksa hiç bir şey demeyin

• helal olsun der susarım abi saygı!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir fenerli olarak tabii ki doğru bulmuyorum

0|3
    0|1
  • dinime küfreden müslüman olsa bare.ne yapmış ilk defa fenerbahçe mi sevindi sokaklara döküldü ya da bazı yerlere zarar verdi.sanki bunu bir tek biz yaptık en azından biz adam öldürmedik asıl galatasaraylıların yaptıklarına bak sen kıskançlıklarından hasetleiklerinden duramadılar bayrakları indiriyolar yakıyolar.

1|4
    1|5
  • düzgün konuş ne demek rezil hakkımızla şampiyon olduk şampiyonluğumuza dil uzatma

0|3
    0|1
  • fenerbahçelilere laf söyletmem :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tabiki değil ama GS açısından iyi oldu sigorta karşılicak ztn baya büyük hasılat yapar :)) Kendini bilmezler bişey yaptım sandı ama GS iyi hasılat elde dicek bide böle bak ;) Yapılanları bütün FB lilere yüklemiyorum ;)

0|3
    0|0
  • Bahsettiğin yağmalamaysa sebebi anlaşıldı oradaki taraftarlar hırsızlık şebekesinin tuzağına düşmüş belkide hepsi hırsızlık için oradaydı bunu tüm fenerbahçe taraftarına yükleyemezsin eğer yüklersen siz çokmu temizsiniz cinayet bile işlediniz derler adama bu yüzden fenerbahçenin şampiyonluğuna laf edeceğine bu holigan lanetinden tüm türkiye olarak nasıl kurtulabiliriz diye soru açabilirdin

1|3
    0|2
  • link iyi gelir bol bol iç bence

0|4
    1|3
  • Üç büyüklerin mk, size bir şey olmasın.

0|1
    0|3
  • tabi ki doğru değil kimse doğru bulmuyor

0|2
    0|0
  • Ne fenerin yaptığı nede gsnın yaptığını doğru bulmuyorum.Doğru bulan o...

0|1
    0|0
  • hayırdır kardeş ne yapmışız gene ? !

0|3
    2|6
  • Ne oldu 12 puan fark yemek zorunamı gitti ?

0|5
    2|3
  • rezil şampiyonlukmu haddini bil haddini şampiyonluğa rezillik diyemezsin sen hakederek söke söke aldık az insan olunda tebrik etmeyi bilin ortalık savaş alanına dönmüş tabiki yapılanlar yanlış ama şampiyonluğa rezil diyemezsin sen.

0|1
    0|2
    • pardn kardeşim özür diliyorum senden tebrik ederim şampiyonluğunuz kutlu olsun

• teşekkürler kardeşim yapılanlar yanlıştı kim yaparsa yapsın Fenerbahçe taraftarının yaptığı suçtur ama en büyük suç ne biliyormusun karakolun onları serbest bırakması 7 tane holiganı.en büyük suç adaletde

• haklısın kardeşim

• Büyük takımlardan bir tane şike yapmayan takım söyleyebilir misin ? Burası Türkiye.

0|1
    0|1
  • ŞAMPİYONLUĞUMUZA gölge düşürme ezik ! rezillikmiş hazmedin

şikayet edin şunu

0|2
    0|0
Yükleniyor...