Ergenlik doneminde protein tozu

Evet boyle bir sorum var. Henuz ergenligimin bitimine var yani boyum uzamaya devam ediyor. Sorum ise şu protein tozu boy uzamasi devam eden birinin uzamasini durdururmu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• hayır tabii ki boy ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum belki yanılıyor olabilirim ama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle durdurur. boy uzaman duraa kadar kas yapma, dövüş sporu halter futbol gibi şeyler oynama yapma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Protein tozu bir ilaç ya da ona benzer bir ürün değil besin takviyesidir. Yani içindeki koruyucu tarzı kimyasallar dışında aldığın proteinden hiçbir farkı yoktur süt içmek, peynir, yumurta yemek nasıl boy uzamasını durdurmuyorsa protein tozu da durdurmaz.

0|1
    0|0
  • protein bir kez içince süper vücutun olacagını sanıyosan yanılıyosun sadece çok az hızlandırıyo ve o işi iyi yapanlar için önerilir yok ben evde yapacam 1 bardak içeyim 1 ay sonra havyan gibi şişerim olmaz. ayrıca boy uzamasını durdurmaz.

0|0
    0|0
    • Durdurmaz dimi yani sonucta icinde kimyasal var ? He bide 1 yildir fitnes yapiyorum

• salonda yapıyosan al kullan merak etme zararlı felan diyorlar onlar laf.

• eyw. yaşu anboyum 176 daha uzarsın dedi doktor kemik ölcümlerinde durmasını felan istemiyorum en azından böyle bir 183 felan olsam cok iyi olur

Yükleniyor...