Fenerbahçe' nin bu seneki kupası alınıp Galatasarasaray' a mı verilecek?

talip doğan karlıbelin dediğine göre bu sene fenerbahçenin şampiyonluğu alınıp galatasaraya verilecek uefa fifa duruma el koyup tffye teklif etmiş fenerbahçeyi küme düşürün eksi 20 başlatın kupalarınıda ellerinden alıp galatasaraya verin euro 2020 sizin demiş bu karlıbelin iddası sizce bu doğru mu ?

galatasaraylılar bu seneki kupayı istiyor mu ?

twitterda bir kaç gsli dışında kimsenin istediğini düşünmüyorum linkte paylaştığım gibi bu şahıs istiyor

link

link

Güncellemeler:
linkerboy denen kişi kupa galatasarayın hakkı bu sene galatasaray hakem yüzünden çok puan kaybetti diyor fenerbahçeli futbolcular emekleriyle koşsun biri çıksın kupa gs nin hakkı desin

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Karlıbelle az önce telefonla görüştüm sadece Fenerbahçe değil almanya italya fransa ve hollanda ligi şampiyonlukları sebestian vettelin formula 1 şampiyonluğu ve Fenerbahçenin Voleybol erkek ve kadın takımlarının kazandığı kupalrda Galatasaraya verilecekmiş ayrıca NBA şampiyonluğunun Galatasaraya verilmesi için NBA başkanı stern ile görüşmelere başlanmış heyacanla takip ediyoruz.

1|6
    0|4

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle bir şey olmaz uefa daha öncede söyledi olumlu ya da olumsuz olarak herhengi bir şey olmıycak diye.ayrıca hakem hataları galatasaraya yapıldığı kadar beşiktaşa ve fenerede yapıldı hatta daha fazlasıyla yapıldı örnek sivas maçı örnek beşiktaş maçında verilmeyen penaltı (kadıköydeki maç)ve daha fazlası ayrıca fenere be beşiktaşa hata yapılmasa galatasaraya yapılsa bile bu bizi etkileyen bir durum değil adam gibi hakem atasınlar o zaman

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• böyle birşey olsa bile o sezon ikinci bitiren takıma verilir.Yani 2. olan galatasaray değil trabzonspordu o yüzden düzmece

1|5
    0|1
    • en son macaristan ligi takımlarından Frençvaroş bizde istanbulun varoşlarındanız Türkiye ligi şampiyonluğu bizim hakkımız bize verilsin diye uefa ya başvurmuş bakalım neler olacak

• azda olsa bazıları istiyor kupayı kupa bizim hakkımız 4. yıldız geliyor diyor hatta karlıbel fener biraz daha sevinsin onların elinden kupayı almak çok zevkli olacak diyor

• Galatasaray asla birilerinin düştüğü durumdan fırsat çıkararak Şampiyonluk kupası falan almaz kimse boşuna seneryolar üretmesin Galatasaray her zaman hakkıyla kupa kazanan bir takımdır Galatasaray bir dünya markasıdır öyle fırsat kolluyarak kupa falan almaz

1|5
    0|4
  • juventusun kupalarını intere verdikleri zaman çok şaşırmıştım ama eğer bu yapılırsa beşiktaş en çok tepki veren takım olur diyorum..fenerbahçe zaten adalete fener yakmış durumda..elleri kolları bağlanmış durumda ama fenerbahçe büyük bir sivil toplum örgütüdür..bunu kabul etmek gerekiyor..ayrıca şunu belirtmek isterim ki aziz yıldırımın avukatının beşiktaşlı olması çok şaşırtıcı ve üzücü diye düşünüyorum..

2|0
    1|6
    • yani fenerin kupası galatasaraya verilsin mi diyorsun ?

• belli şampiyonluğumu senin gibileri hazmedemiyor hala :))))))))

• biz şampiyonluğunuzu 19 kere hazmettik ama siz 1 kere hazmedemediniz bizim şampiyonluklarımızı..uefa kupamızı hazmetmeniz için 1000 sene beklemeniz lazım..

• Öyle bir isteğimiz yok bizim şampiyon oldunuz tebrik ettik ;)

0|1
    0|1
  • O kaş ne la -.-

Nissan olsam qashqai hediye ederim bu adama

Bundan kral reklam yok

0|2
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım şahsen istemem kendi hakkımız olanı isterim . Fenerbahçeyide tebrik ederim ortalığı karıştıran bazı yvşklarında a.. koyuyum.

0|3
    0|1
  • O şahıs gönlünden geçeni söylemiş eğer uefanın böyle bir yetkisi olsaydı şimdiye çoktan emri verirdi iyimiş valla iyi alıştı millet fenerbahçe ne zaman şampiyon olsa verin kupayı diye ağlıyorlar

0|3
    0|2
    • hazıra konuyorlar bedava baldan tatlıdır

• geçecek onlar o işi =))

1|2
    0|1
  • tabi şöyleki 2011 i trabzona bu seneyide galatasaraya verelim beşiktaşta hangisini isterse bitanesini seçsin ona verelim. hatta bundan sonra hep biz şampiyon olup hiç olmayanlara kupaları verelim. olurmu ?

0|1
    0|1
    • ortayı yaptılar golü attım :DD o sizin adamlığınız :D

• ama doksana çakmışın aga :) bir soğuk bir sıcakya havalar çarpıyo bunları :D

• ne yapalım yani sokaklara mı çıkalım bunun için

1|1
    0|2
    • niye sokaklara çıkıyorsunuz anlamadım

• Komıkler

.

1|2
    0|3
    • karlıbel öyle diyor bu adamın bir çok şeyi çıkmış çünkü birilerine hizmet ettiği belli onun büyükleri demiş olabilir

• Saçmalıyorlar yav bıkere bu açıklamayı yaparak nekadar yüzsüz olduklarını gostermış oldular

• hak etmedikleri kupayı istemeleri rezillik ama hepsi öyle değil ben istemiyorum diyenlerde var hocam

• hayalgücünün sınırları zorladığı anlar

1|1
    0|1
    • dostum ben demiyorum karlıbel diyor linktede paylaştım al bütün twitlerini oku

• Şikeden ceza verilse dahi bu seneye karısamazlar bence 2011 deki kupayı alırlar ceza neyse verilir.Şike yappılan sezon gecerli olur.

0|0
    0|1
    • karlıbel diyor bir kaç galatasaraylıda 4. yıldız geliyor diyor

• Bu adamda oyle diyor link

• uefanın şikeden ceza verilmesine anlıyorum tamam versin ama bu talip iti gibileri fenerbahçenin bu sene şampiyonluk kupasına niye göz dikiyor fenerbahçeli futbolcular canla başla mücadele etti gerçek galatasaraylılar bile istemiyoruz asla öyle bişey diyor

• fb şampiyon artık kimse heveslenmesin

0|1
    0|3
Yükleniyor...