Vergi kaçakçılığı yapan bir takımın Avrupa kupasına gitme hakkı var mı?

Vergi kaçakçılığı yapan bir takımın avrupa kupasına gitme hakkı varmı?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet türkiyede vergi kaçakcılığın ödülü göz yummaktır devletin parası deniz yemeyen keriz

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Atatürk'e suikast düzenleyen bir başkanı olan klubün Türkiye'yi temsil etmeye hakkı var mı ?

polis arabası yakan taraftara sahip bir klubün Türkiye'yi temsil etmeye hakkı var mı ?

bu iki soru yeter sana şimdilik ;)

3|8
    2|4
    • Buyur cevapla Gizli :D

• devletten vergi kaçırmak

• türkiye bayrağını yerde ayaklar altında gezdiren taraftarın türkiye ligini temsil etmek hakkı varmı?

• Ortada bir vergi kaçakçılığı yok sadece zamanında ödenmeyen vergiler var bununda cezası bellidir parayı öder bu işi kapatırız peki şike yapanlar cezalarına nasıl çekecekler?

1|3
    1|1
    • Aynen geliyorlar buraya yüzsüz yüzsün konusyorlar.

• normal şartlarda yok

1|2
    1|5
  • Var.

0|0
    0|0
  • Hesabı açıp kapattı gelen cevaplara yorum bıle yapmıyor

1|2
    0|0
  • gecen sene öyle demiyodunuz gitmesekte olur dediniz bu sene acısını hissediyorsunuz bunun kuyruk acısı var sizde tamam biz avrupaya gitmeyelim peki şike yapan takımın süper ligde oynamaya hakkı var mıbunuda sen söyle

0|1
    0|1
  • vergi kaçakçılığı yapan kulüp barcelonadır..galatasaraylılar yanlış anlamayın..ben de galatasaraylıyım ve lionel messi vergi kaçırıyorsa benim takımım kaçırınca mı sorun oluyor?

0|0
    0|0
    • vergi zamanında ödenmemiş cimbomda fakat vergi kaçakçılığı yapan adam barcelonadan ihraç edildi ve barcelona seneye avrupa kupalarında..FORÇA BARÇA

• montaj onlar yaa her şeye inanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • fenevlilerden nefret ediyorum hele ceza sayesinde sahaya gidip çakma fanatik olan fenevli kızlardan aşırı derecede nefret ediyorum ! EN BÜYÜK GALATASARAY ulAn !..

0|0
    1|0
  • Türkiye bayrağını yerlerde süründüren türkiye liginde oynama hakkı var mı?

0|1
    1|1
  • yine başladık bunlarla beraber güne

1|2
    1|0
  • Her kulüp vergi kaçacakçılığı yapıyor ağlamayın boşuna.

0|0
    0|0
  • Avrupaya gitsin. Zaten paraları yok iyice batarlar

0|1
    0|1
  • Fenerbahçenin şike yaptığı kanıtlandı fakat Galatasarayın vergi kaçakçılığı yaptığı henüz kanıtlanmadı kanıtlanırsa ceza gelebilir tabi ki .

1|0
    0|1
  • gs el üstünde tutuluyo o da vergi kaçakçısı o.O ilginç Bir ülkede yaşıoz :D

0|0
    0|0
  • Durumu açıklamak yerıne şike diye saldırmakta sucluluk duygusundan degılse nedir peki gsliler

0|0
    0|0
  • Vergi kaçırdığıyla ilgili uefa'ya şikayette bulunursunuz gerekliyse o zaman belki kabul ederler.

O değilde şike yaptığı 7 düvence kanıtlanmış avrupadan kış kış edilmiş olup Türkiye'de lobi sayesinde ceza almadan hala yüzsüz yüzsüz dolaşmak nasıl duygu?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• link

3 büyüklerinde borcu vardı sana batan ne

3|5
    2|4
Yükleniyor...