Fenerbahçeli arkadaşlar sizce Stoch kalmalı mı ? Gitmeli mi ?

Gerçekten iki ucu keskin bıçak ben Şu an karar veremiyorum aslında takımda kalmasını istediğim bir oyuncu ama disiplinsizliği ve devam sorunu yüzünden gitse daha iyi olur diyorum özelikle en son kupa finalinde panatinaikos maçında izledim takımı 4 tane yedi ama kanattan bindirmeleri eski bencilliği kalmamış gibi 3 tane yüzde yüzlük gol pası attı ama takım arkadaşları değerlenidremedi ama bir maçlıkta olabilir kendini gösterme amaçlıda olabilir sizce bir şans daha verilmeli mi ?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• panaltı atmak için kalsın ruhiş ehehehe :))) hep yıldızlarını benden alıyorsun

0|1
    0|0
  • gitmesin stochum :(

0|0
    0|0
  • Eskiden daha iyiydi. Yine de kaybetmeyin derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• stoch sezon itibari ile cok iyi oynadi panatinaikosta adamin alt yapisi iyi Chelsea'nin alt yapisidna yetisen bir oyuncu oldukca yetenekli.

Türkiyede yasadigi sorunlar bir nedenide medya aslinda.. cunku magazinciler her futbolcuyu adim adim takip ediyorlar Adam sahasinda isini yaptiktan sonra özgürce takilmali.

Ama medya insanlara rahat evrmiyor sadece o oyuncu icin degil genel olarak bütün yabanci futbolculara üc büyüklerde oynayan bu sekilde davraniyorlar bir haber malzemesi seklinde

0|0
    0|0
    • oda önemli ama devamlılığıda yok bir maç çok iyi ama sonraki 3 maç facia enterasan bir oyuncu

• stoch iyi oyuncu bunu paokta gösterdi

0|1
    0|0
  • Son maçta ne pozisyonlar kaçırdı o ya..

0|0
    0|0
    • takım arkadaşlarıda çok kaçırdı valal ilginç bir maçtı kale önünden gol atamadılar hele 1-0 mağlupken enterasan bir maçtı

• Boş kaleye atamadılar resmen o maçta :D O kadar net pozisyon kaçtı ki

• ayen yunan ligi bu kadar açık futbol ilk defa gördüm sanki hollanda ligi gibiydi :D

• Kalmasını istediğim oyunculardan.. Bizde son zamanlarda tek kriter oyuncunun koşu mesafeleri oldu aykut kocaman'dan sonra.. Futbolcu koşmuyorsa kadroya giremiyor.. Stoch defansa yardımcı olmadığı için biraz takımda kötü ilan edildi ama gerçekten çok büyük bir yetenek ve kaybedilmesini istemem..

0|0
    0|0
    • aslında holmen yerine yabancı kontenjanında kalmalı ama oynamyınca huzursuzluk yapar

• Evet kalsın. Daha genç her türlü iş görür.

3|0
    0|0
  • Stoch bence fenerbahçenin stok'unda kalmamali..

0|1
    0|0
  • biz çok büyük bir takımız ama adam harcamada birinciyiz, stoch çok iyi bir oyuncu ve kesinlikle kalmalı

0|0
    0|0
  • gerçekten iyi bir topçu. kalmasın =)

0|0
    0|0
  • Türkiye de şut çekme yeteneği olan futbolcu olmadıgı için avrupada sağlam defansa karşı cırt çekiyoruz hep.Fenerbahçeli değilim ama sotch gibi bir oyuncunun Türkiye de kalmasını isterim

0|0
    0|0
  • stoch eski disiplinini ve hırsını kaybetti diye düşünüyorum bir sezon daha kalırsa oynamaz bence gitsin

0|0
    0|0
    • disiplinli değildi zaten o yüzden böyle oldu

• e o yüzden de kalmasına gerek yok aga yani bu tip oyuncular çizgiden bir çıktımı bidaha düzelmiyolar.bak mesela kazım kazımın fb de ilk maçlarına bak, sonlara bak, bide gsye geçtikten sonrasına bak yalan oldu gitti

• Stoch iyi bir futbolcu ama bulunmaz hint kumaşıda değil onun gibi binlerce futbolcu var önemli olan disiplini elden bırakmamak eğer paok stochu almazsa galatasaray alır diye düşünüyorum bence satmak en doğrusu

0|0
    0|0
    • onun gibi kolay adam eksilten biri zor bulunur bence

• Holmen niye alındı ozaman bir sürü orta saha varken bence holmenden daha çok lazım bize stoch

• Işte oynatılmayacak futbolcuları almak saçma zaten fenerbahçe takıma transferler yapacak stoch gelse bile holmen gibi kadlec gibi yedek kalacak bu yüzden gereksiz

• kalıcak dostum tabikide.

0|0
    0|0
  • Ben bir Galatasaray lı olarak dönmesini istemiyorsam demek ki kalmalı :).İyi oyuncu gerçekten.

0|0
    0|0
  • stoç kiralık mı gitti

0|0
    0|0
  • Kalsın ıyı oynuyo adam olur zamanla

0|0
    0|0
    • adam olursa yıldız olur

• Anladım saol bilgi için.

ersun yenı geldi belkı çok ıyı anlasırlar herkes bı sansı hakeder dıcemde bosa konuscam ersun duyamaz neyse (:

• Zaten gönderen oydu bence yine kiralarlar

• Kalmasını isterim

0|0
    0|0
  • devamlılığı yok gitsin yetenekli topcu ama kendine bakmayor

0|0
    0|0
    • zaten onun real madridde ya da barcada oynamamasının tek nedeni odur herhalde

• en fazla yedek olur fenerde nezaman aklını başına alır ozaman iyi topcu olur

Yükleniyor...