Karın kası yapsammı yapmasammı bilemedim sizce?

çok az göbek var bende çalışmaya başladım da şimdi göbek gittikten sonra çok az kas oluşsunmu olmasınmı ki ? çok uzun bir süreçmi bide göbeği yok etmek?

Güncellemeler:
ben zeyna gibi olmak istiyorum mümkünmü :))

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Merhaba

Zayıflama süreci antrenman-beslenme programınız ile olduğu kadar genetik yapınızla da alakalı birşey.

Ancak iyi tasarlanmış bir antrenman ve beslenme programıyla istediğiniz kiloya eninde sonunda ulaşabilirsiniz.

Ne kadar kas yapacağınız ise sizin zevkinize kalmış birşey AMA bayan olduğunuz için zaten bir erkek kadar kaslanmanız mümkün değildir.

Profesyonel yardım/danışmanlık almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
  • karın kası beyaz kas grubuna girer oyle yapsammı yapmasammı ıle olmaz ıstesen bıle cıkması en zor kas grubu no pain no gain in tam acılımı karındaki baklalardır ben 8 ay da anca ust 4 luyu cıkardım alttakı ıcın dıyetmı dersın ya yakıcımı dersın 8 ayın ustune alttakılerı cıkarana kadar canım cıktı

0|0
    0|0
  • Karın kası yapsammı yapmasammı denecek kadar kolay bısı deıl :) bence sen karın kası yapmaya uğraşsammı demen lazım :) çok dıkkatlı beslenıceksın ve cok sıkı antrenman yapman lazım :)

0|0
    0|0
    • :))ne sık mesela günde kaç saat

• Günde kaç saat deıl mesela cardıo yapıcaksın en az 45 dk ardından mekik yapıcaksın ama ole bı tane mekık hareketı deıl :) en az 5-6 tane salona gıdıyosan gosterırler en onemlısıde yag seker tuz un asıtlı karbonhıdrat ve asitli içeceklerden uzak durucaksın

• bazılarına yakışıyor<3

0|0
    0|0
  • Erkek olsan kesinlikle yap diycem ama spor yapmak istiyorsan kas yerine kick box öneririm. Savunma öğrenmiş olur spor yapmıs olursun... Bırak Kas Erkeklere özel bişey olsun..

0|0
    0|0
  • yapma bcım

0|0
    0|0
  • Göbek dediğin böyle olur link Yalarun <3

0|0
    0|0
  • kadında kas yerin ehafif göbek olmalı çok inceden

0|0
    0|0
  • Cardio yapacaksın başka bişe değil.

0|0
    0|0
  • evet uzun ama etkılı ve harıka günümüş böyle ben 150-65kıloydum çevremdekıler tatlı dıyordu şimdi 180-80 ve kaslı bırıyım kızım çıkma teklıfı reddedılırmı bunun diyorlar fark bu adamım benımde g.tüm kalktı ego ağır basıyor umrumda değil kımse

0|0
    0|0
  • Kızlarda kas güzel durmaz. Yağlar erisin yeter. Ek olarak squat yap kalçalar sıkılaşsın.

0|0
    0|0
  • borek degıl ole 2 dakkada gobek erıtılıp kas yapılmaz :)

0|0
    0|0
  • Karın kası yapma kesinlikle yapma kızlarda iğreç duruyor

0|0
    0|0
  • youtube barbrothers yaz. abs routine var pazartesi çalış salı boş gün çarşamba çalış perşembe boş gün cuma çalış cumartesi boş gün hafta sonuda koşu yap sadece göbek gitmz sıkı bir vücuda kavuşursun ;)

0|0
    0|0
  • uzun süreç ve daha yolun başındasın yapabiliyorsan kas yap güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Çok zor ki Türk kızlarında.

0|0
    0|0
  • Kızlarda olan kaslar tiksinç duruyor

0|0
    0|0
  • hehehe çok kolaydı isteyen hemen yapıyor zaten birde bayansın sen daha çabuk yaparsın

0|0
    0|0
  • yapmaa kadib gbii ol

0|0
    0|0
  • Yapma be yapma (: sen zeyna gibi olma bırak o yapsın

0|0
    0|0
  • hafif yap belki güzel durur

0|0
    0|0
  • Hafif yapabilirsin kilo alırsan göbek zor çıkar :/

0|0
    0|0
  • Nolur yapma... Kaslı kadın hiç hoş olmuyor bence.

0|0
    0|0
  • Kaslı kadınlar çok hoş oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...