Hırsın fazlası hırsızlıktır. Ne düşünüyorsunuz?

Siteye yeni üye oldum öncelikle merhaba arkadaşlar

Ben 2 yıl kadar fitness sporu yaptım gerçekten bağımlılık yapan bir spor. Sonuç ne olursa olsun insan tatmin olamıyor ve hep daha fazlasını istiyor hırsa kapılıyor. Kendimi o kadar kaptırmıştımki en sonunda omuz kasımı yırttım 1 ay fizik tedavi gördüm ama aradan 1 sene geçmiş olmasına rağmen hala tamamen iyileşmiş değil ve spora geri dönemiyorum. Geçen bu süre zarfında da bütün emeklerimi kaybettim vücut kaşı 3 ay saklar ve akabinde erimeye başlar. Fitness ya da benzeri sporları yapan arkadaşlara sorudan ziyade tavsiyem olacak sporu hayat felsefeniz haline getirin ulaşmak istediğiniz noktayı zamana yayın hırsınızın esiri olmayın. Başlıkta da söylediğim gibi hırsın fazlası hırsızlıktır eninde sonunda kendi emeklerinizden çalarsınız.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Nası bir soru bu spor bağımlılık yapmaz bence aksine mutluluk verir

0|0
    0|0
    • Mutluluktan zıyade bagımlılık yapıyo en azından erkeklerde oyle bende fıtness yapıyorum haftanın 6 gunu gıdıyorum :) pazar gunu saln kapalı olmasa pazarda giderim o derece yani :)

• Kontrolunu kaybedip kendine zarar ver ek kadar bağımlısında yani :))

• Biraz oyle oldu malesef ama bunun kaka oldugunu aktarmak istedim ilgililere:)

Erkekler Ne Diyor 1

• Söylediğin söz doğru peki sakatlanmanın sebebi neydi? fazla ağırlık mı, fazla zorlamak mı bilelim önlemimizi alalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...