Bu holiganlık nedir? Ne olacak sonumuz?

Kadıköy de Galatasaray forması veya Mecidiye kkoyde Fenerbahçe forması giyilmeyecek mi artık sonumuz ne olacak?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben fenerli değilim ! 30 sene aynı hayali kurayım , kendimi şampiyon sayıp sahaya atlayayım ! Stadı ateşe verip , formamı bayrağımı yakayım ! Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kurayım..

Ben beşiktaşlı değilim ! Avrupa'da 8 yeyip madara olayım.. Başkanımın küçük kızına stadda küfür edip ağlatayım.. Futbolcuyu övüp arkasından küfredeyim.. Kötü günde takımına sahip çıkan 3-5 taraftara... saldırıp kavga edeyim !

Ben 12 dakikada dünya devi Real Madrid'i Samiyen'e gömen , Avrupada ' Kanuninin 2. Ordusu ' diye adından söz ettiren , İtalya'da banklara , İspanya'da sokaklara , İngiltere'de stadlara , Kophenag'da bu vatana , Tüm dünyada gönüllere adını yazdıran , GALATASARAY taraftarıyım.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz 2 senedir şampiyon oluyoruz gidipte feneriumları yakmadık. şampiyon olmaya olmaya şampiyonluk kutlamasını da unutmuşlar. bizde hakedene hakettiği gibi

1|1
    0|3
  • link galatasaraylılar kalkıp dövüp öldürmüyor gördüğün gibi

0|2
    0|1
    • Genel olarak konustm detayı oku istersen

• ne farkeder fbye karşı örnek verebileceğim bir şey yok çünkü dayak yiyen kişileri biliyorum gsliler ise sadece dalga geçmiş bu kadar

• Yiu tube acamadm yorum yapamcm

• o vandallar yakalandı artık azizle koğuşta fenerbahçe forması giyerler

1|2
    1|3
    • Genel olarak diyorum lafım bir tarafa değil metroda fb forması olanlara kotu bakıyorlar kadikoydede galatasaray formalılara

Erkekler Ne Diyor 9

• tahammül sınırımız böyle olduğu sürece giyilmeyecek

1|0
    0|0
    • Haklısın zor ya bulusuyoz arkadaslarla sıkıntı kardeş iki tarafada diyom bizdede hata var onlardada :(

• geziden sonra bütün takımlar kardeş

1|0
    0|0
  • kombine satışı nedeniyle statlarda zaten %60 dolu başlıyor sezon. %40 biletin yarsı fener yarısı Galatasaraylı taraftara verilsin. ve mümkünse statta en güzel yer verilsin. beraber oturulsun. ikram da olsun. en azından bir adım olur.

ama ülke olarak geri gidiyoruz. mantalitemiz bozuluyor. bir grup serseriye yenik düşüyoruz. geçen sene Fenerbahçe formasıyla geziyor diye bir katil Galatasaraylı taraftar tarafından öldürülen genç ve şimdi Vandalizm. Yeter artık.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|2
  • Futboldan soğudum,soğumuş halimi sakın görmeyin,soğumamış halini tahmin bile edemezsiniz..

Ettiler futbolumuzun içine..

0|0
    0|0
  • Sen evine gelen misafire her türlü çirkefliği yap taşla küfür et sonra fenerbahçe taraftarını suçla yok ya ne ala memleket boşuna dememişler kör kendini görmez gölgesini görür diye

0|0
    1|0
  • Bilemiyorum .

1|0
    0|0
  • Bir birimize saldırmak için bahane arıyoruz her alanda var bu saçmalık sadece futbolla sınırlı değil

0|0
    0|0
  • Zor

.

0|0
    0|0
Yükleniyor...