Pilates yapanlar deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Yaklaşık 1 yıldır fitness yapıyorum. Bu süreçte kilom 62 den 52 ye, basen ölçüm 101 den 93,5 cm ye düştü. Ancak halen istediğim gibi incelme ve sıkılaşma sağlayabilmiş değilim. Bu sebeple pilates seti aldım ve ebru şallı'nın yedi dvdsi skinny jeans'e göre iki haftada iki cm incelmek garanti diyor, toplam 20 günde. Şimdi benim sorum pilates deneyimi olanlar nasıl yapmalı bu pilatesi? Sakatlanmamak için nelere dikkat etmeli? Bir de gerçekten vücutta çok büyük bir fark sağlıyor mu?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba

Kilo vermenizin durmasının sebebi beslenme ya da antrenman programınızda belki de farkında bile olmadan yaptığınız eksik veya hatalardan dolayıdır diye düşünüyorum.

Pilatesin kayda değer bir etkisi olmaz. Herşeyin temeli ağırlık antrenmanı yanı anaerobik egzersizdir. Pilatesi tamamlayıcı gibi düşünebilirsiniz. Son olarak 1 yıldır fitness yapıyorsanız pilates size hafif geleceği için kaybettiğiniz kiloları geri alabilirsiniz

Profesyonel yardım/danışmanlık almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
    • Ekledim sizi. .

• bu arada tekrar eklemeniz mümkün mü acaba ekleyebilmeniz için profilimi açtım tekrar gizliydi normalde..

• Oldu sanırım?

• 52 iyi enoreksia hastalıgımı var acaba ?

0|0
    0|0
    • anoreksiya demek istediniz herhalde? hayır yok.

• ismin ayseqül degil demi

• hayır osman.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...