Zayıflamaya dayalı pilates hareketleri boyda 3 cm falan fark ettirir mi?

arkadaslar pilates boy uzatır mı yada soyle soruyum zayıflamaya dayalı plates hareketleri boyda 3 cm falan fark ettırırmı kılo verınce uzun mu duruyorsunuz? Gunaydın herkese ıkı gundur yokum ne var ne yok bılmıyorum.

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Hayır sen yanlış anlamışsın açıklayayım biraz :pilatesle boy uzatmanın zayıflamakla alakası yok, nasıl 2-3 cm uzuyor pilates yapan biri? tabiikide bu sporu yapa yapa omurlar düzleşiyor ve gerçek boyumuza ulaşıyoruz ekstra bir uzama yok yani... ama şuda varki zayıf insanlar kilolu insanlardan daha uzun gözüküyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pilates yapacağına yüzme yapmanı tavsiye ederim.Ama sen bilirsin tabii..Asıl soruna gelirsek,pilates boy uzatmaz.Düzenli yaptığında kıkırdakların arası açılır ve sanki boyun uzunmuş gibi olur.Yani pratikte boyun uzar fakat teoride uzamaz.6 ay düzenli yaptığında kıkırdakların arası açılır..Bırakırsan 2 hafta içinde tekrar eski uzunluğuna dönersin.Bunun yerine barfiks çeksen yine olur..

0|0
    0|0
  • topuklu giy 10 santiem kadar fark ettiriyormuş

1|0
    0|0
  • boy uzatmaz ama kilo verince Boyun uzamış gibi olur.. yağlar gidiyo enin inceliyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Yok boy uzatmaz plated 17 yasından kücüksen belki sadece plateste kilo verebilirsin kilo verdigin zaman vücudun sekil aldiginda - zayifladıgın zaman incelirsin bu nedenlede boyun uzun gibi görülebilir

0|0
    0|0
  • tabiki kilo verınce uzun gorunuyor ve spor yap plates hikaye koş ve basketbol oyna. vucud gerdirildikce esneklesir.

0|0
    0|0
  • Hayır, istediğin kadar zayıfla yine de uzun durmazsın öyle ama eğer obezsen olabilir.Ayrıca uzamak istiyorsan doktora git ve danış bence.Boy uzatacak şeyler ise, yüzmek, zıplamalı sporlar, trambolinde zıplamak vs.

0|0
    0|0
  • En iyi zayıflama koşmaktır çünkü tüm vücut kasları hareket halinde .

0|0
    0|0
  • düzenli ve arttırarak çalışırsan olabilir.

0|0
    0|0
  • bilmiorum ettirir mi ? :D

0|0
    0|0
  • yokluğun çok hisedildi sürekli gözlerim seni aradı :)

0|0
    0|0
  • hoş geldin. ben de diyordum biri eksik burda diye. hüzünadasıymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• boy uzatır plates çünkü plates yaptığında iskelet sisteminde bir çok değişim meydana gelir. boyun harekete bağlı uzalıp kısalmasını sağlayan da omurgamızda bulunan vertebralardır. ne kadar etki eder bilmiyorum kac cm uzar ama muhakkak uzar

0|0
    0|0
  • boy uzatmaz pilates vucudu sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • evet ediyor bizzat sahit oldum halam 164ten 167ye cıktı plates ve yogayla

0|0
    0|0
  • Hayır platesin boy uzatıcagını sanmıyorum. Yuzmeye yazıl... Basketbol oyna.. Ama dediğim gibi yüzme işe yarar hem omuzlar genısler hemde boyu uzatır.

0|0
    0|0
  • Omurların daha düzgün durduğu için sana öyle geliyor ...

0|0
    0|1
  • Sanmam ama kilo verdiğin için vücudun sıklaşacağı için uzun göstermiş olabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Bende yaklaşık 1 ay önce fittnessa başladım. Gitme nedenim hem boyun kısa hemde vücut şeklimi sevmiyorum. Spor hocam bana özel yemek listesi mutlaka yemem ve yememem gereken şeyleri söyledi 1 ayda 4 kere gittim sadece. Yememe dikkat ederek 2 kilo vermişim. Maşallah diyin nazar değecek :D

Neyse işte 18 ve altındaysan -allahtan tam sınırdayım- 10 cm kadar uzatır fittnes ve plates git derim ama biraz boğazını kesiceksin.

0|0
    0|0
  • 3 cm çok o kadar olmaz da biraz fark edersin en fazla 1 cm.

0|0
    0|0
  • O değil de pilates'i nasıl patates olarak okudum onu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Evet fark ettirebilir. Duzenli yapmak kosuluyla.Tabi asil amac vucudu sıkılastirip sekle sokmk

0|0
    0|0
  • boyu uzatmaz sadece duruşu düzgünleştirir bu da 1-2 cm far ettirir

0|0
    0|0
    • evet canım benımde anlatmak ıstedıgım buydu zaten.yanı uzun gozukmeyı kastettım ben.sagol tatlım

• duruşun dikleşeceği için uzun görünürsün, eh sıkılaşınca da. yoksa boyda herhangi bi uzama mümkün değil ergen değilsen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...