Bu sabah hangi rüya ile uyandınız?

Bugün kalktığınızda nasıl bir rüya gördünüz. Ben görmedim ama annem beni uzun sarı saçlı bir kız ile yürürken görmüş şimdi anlattı.

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kalktıktan sonra rüya görmüyorum ben hiç valla.Hep uyurken görüyorum ama dün gece ne gördüğümü hiç bilmiyorum.

3|1
    0|0
    • Kalktıktan sonra hangi rüyayı gördünüz demedim , hangi rüya ile uyandınız dedim. Genelde insanlar rüya görüp uyanıyor ya hani, o yüzden.

• Aynı muhabbet işte. Kaltığında bir rüya gömüş olarak uyanırsın falan filan işte. Uykuluyum yeni kalktım üstüme gelme!11!

Kızlar Ne Diyor 10

• bi rüya görmedim yada hatırlamıyorum ama annem şuan kabusum oldu hadii hadii topla şurayı misafir gelcek diyoo bıktım yaaa

ev mii şeyhanemi belli değil yaa

0|0
    0|0
  • Dağbaşında rastladım aksakallı birisine, bin yıllık bir halıya bin yıldan beri bağdaş kurmuş bir çınar gibiydi sordum ona “Aşk ne ustam hayatın sırrı ne,tepeden tırnağa aşığım ben ve koskoca bir hayat var önümde?”

'Sevda kuşun kanadında

Ürkütürsen tutamazsın

Ökse ile sapanla vurursun da saramazsın

Hayat sırrının suyunu

Çeşmelerden bulamazsın

Ansızın bir deli çaydan içersin de kanamazsın'

1|0
    0|0
  • Ben kuzenimi ve cocuklarını gördüm. Karanlıkta bebek vardı kucagımda ağliyodu :S

0|0
    0|0
  • Ben bu aralar tamamen bilinçaltımı görüyorum rüyalarımda :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • askerdeki arkadaşımı gördüm..

0|0
    0|0
  • bi masa başında kırmızı şarap veriyolardı bana içmem için ve hiç içmedim bugüne kadar rüyada olsa tadına bakmak kısmet olmadı:D

0|0
    0|0
  • Rüya görmem için birşeyin baya etkisinde kalmam gerekiyor. aylardır görmüyorum.

0|0
    0|0
  • elimde makas bişey kesiyodum küçük küçük ama ne hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ay sorma ya dallas gibiydi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• biraz ateşliydim gece o kadar çok kabus gördüm ki...

hemde aynısını tekrar tekrar ama şimdi hatırlamıyorum..

0|1
    0|0
  • rüyamda bi kızı şapıyordum

0|1
    0|0
  • rüyam iyi olmadığı kesin.

0|0
    0|0
  • cok guzel bır kızla yolculuk yapıyorduk ve ben galıba kıza yazma aşamasındaydım,

bır an evvel gece olsun da yatıp uyuyalım ıstıyorum, 2. bolumde neler olacak acaba

0|0
    0|0
  • acayip büyük bir deprem oluyordu nereye dönsem yıkılıyordu

ama tabiki bir süre sonra rüya olduğunu farkettim ve bu sefer bilerek sevmediklerime dönmeye başladım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...