Bir gün vasiyet hazırlamaya karar verseniz ne yazardınız?

Nasil bilirdiniz ? - iyi bilirdik..

bigün vasiyet hazırlamaya karar verseniz ne yazarsınız ? Hayattaki amacınız ne ? neyi yapamasanız içinizde kalr ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• herkeze hakkım helal olsun son bir istek sizden sevdiğimin adınıda yazdırın mezar tasıma butun ne varım youm varsa aılemındır annemı babamı cok sevdımı soylerım bırde soyle bir not ekletırdım mezar tasıma ((( ben hastayım hastayım dedınız ınanmadınız hastayım dededim gene inamadınız bakın noldu şimdi yazdırırım:D:D )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Küfremeyi erteledğim birkaç kişi var onlara sağlam küfrederim yoksa içimde kalır.. ne olda vasiyet son söleerimiz:)

0|0
    0|0
  • vasiyetim tüm organlarımı bağışlama istityorum bir de asla bir mezar istemiyorum . gömsünler bir ağacın dibine.

hayattaki amacım da başkları için değil sadece kendim için yaşamak

0|0
    0|0
  • tek amacım hedeflerim...ve eger gunun bırınde stanfordun kapısının onunden bıle gecemezsem gercekten ıcımde kalır

0|0
    0|0
  • Benim vasiyetim kendimi bulmak ile ilgili olur ve benden sonra kalan insanların da bunun için çabalaması beni mutlu ederdi.

0|0
    0|0
  • ks üyeliğimdeki xper puanlarımı tüm herkese eşit olarak paylaşın.

0|0
    0|0
  • :) beni seven arkamdan gelsin ona irasımı bırakacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bütün kıyafetlerimi ihtiyacı olann kişilere verin, sevgilimede belki yaşarken kıymetimi bilemedin ama şimdi gidiyorum uzun bir yolculuğa cok pişman olucann beni üzdüğün kırdığın için elvedaaa genctim ama gidiyorummm annecim sakın üzülmeee seni cok seviyorum ay bir kötü oldum bee :(

0|0
    0|0
  • Kesinlikle organlarımı bağışlamayın . kıyafetlerimide dağıtmayın annemde aglamasın :/

her gece dua okuyun cok yancam biliyorum :(

su hayatımdaki insannn . sende kimseyi sevme beni sevdigin kadar . Öyle mezarıma gelipte aglama cünkü üzülmemelisin . ıı bide şey nutella yemesin kimse ben orda aç aç durcam..

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı eşyalarımı atmayın onları beşiktaşa gönülden yürek vermiş birine hediye edin , sevgili takılarıma sahip çıkın her biri göz zevkimdir içinde el emeğim göz nurum olanlarda var... arkamdam konusup mezarda da kulaklarımı çınlatmayın , mezarıma çicek getirmeyin cicek sevmem onlar dalında güzel şayet getircek olursaniz da siyah beyaz olsun , iyi kötü güzel cirkin hicbirinize kirgin degilim pismanliklarimda yok saygilar

0|0
    0|0
  • Kim ne yapıyorsa yapsın hacı banane ya :D

0|0
    0|0
  • ben ölürsem kabrime gelmeyin dua edin yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...