Galatasaray 6-0 Beşiktaş Bu Maçı Hatırladınızmı?

Hep Fenerbahçenin Galatasarayı 6-0 yendiği konuşulur Galatasaraylılar bu maçla pek övünmezler gerçi ama yinede bir nostalji yapalım dedim bu maçı canlı izleyenler varmı?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Herkesi fenevmi sandın kız.

5|2
    0|4
    • Bjk severim laf yok feneve uyuzum.

• 8 Taş zavallı bir takım çünkü

• Bir galatasaraylı olarak seni sikayet ediyom

Erkekler Ne Diyor 9

• ona bakarsan sen hiç realli bir taraftarın 6 attık dediğini duydunmu..provake sorular başladı yine

2|3
    1|2
  • 6s-Real Madrid 1-6 bunu hatırladın mı

3|4
    0|2
    • Galatasaray 3-2 Real Madrid maçını hatırlıyorum

• elenipte kutlama yaptığını maç mı niye böyle olduk milletçe anlamıyorum lan elenmişsin neyin kafası bu birde ekimde falandı o maç sanırım linkini atalım

• Fenerbahçe sizi bir tek 6-0 mı yendiki 4-0 lar 4-1 ler 3-1 ler farklar havada uçuştu hep rezil oldunuz anlıcan .:)

2|3
    2|2
    • 3-1 o kadar farklı skor değilki Galatasaray 2 sene önce Arenada Feneri 3-1 yenmişti ve o maçta tarihi farkı kaçırmıştı

• Fenerbahçede Beşiktaşa bazen bilerek yeniliyor yoksa Bjk kimki Feneri yensin onlar ancak küme düşmeye oynayan takımları yenerler

• Beşiktaş kadıköyde ondanmı 3-4 Fenerbahçeyi yendi Kadıköyde bu sene 3-3 biti maç kendi evlerinde kazanamadık yine.

• Tek bir maça odaklı düşünecek kadar küçük düşünen bir takım değiliz.Ha Kadıköy de kalkan kupayı sor Uefa Kupasını Sürer Kupayı sor 2005 te ki şampiyonluğu sor Şampiyonlar Ligi ni sor hepsi beynimize kazınmıştır.Unutulmaz o anlar.Asıl önemli gerçek önemli akılda kalıcı her zaman hatırlanacak başarılar bunlardır.

1|1
    0|0
  • Günü birlik açılan kapatılan hesaplardan biri daha açta gizliligini levelini görelim.

1|2
    2|0
  • 7 kişiyle 7-0 varmış :D

0|0
    0|0
  • Halbuki bilmezlerki en farklı skor Fenerbahçe 0 - 7 Galatasaray diye. :)

1|0
    1|2
  • Öyle bir dünya yok link atta bizde ögrenelim

0|0
    0|0
  • 7-0 ı unuttunmu bebeğim :)

3|2
    0|2
    • O Maçı hatırlamıyoruz bile biz 6-0 ları severiz

• kadıköydeki 6-0 mı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!