FİFA Dünya Kupası'nı kim alır?

Bu yaz Brezilya'da düzenlenecek Futbol Dünya Kupası'nı sizce kim kazanır?

• Arjantin
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Brezilya
    50% (3)40% (4)44% (7)Oy Ver
  • İspanya
    0% (0)20% (2)12% (2)Oy Ver
  • Almanya
    33% (2)40% (4)38% (6)Oy Ver
  • İtalya-Fransa-Hollanda-Uruguay-Portekiz ve ya diğerleri.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• valla açıkcası zor bir soru . arjantin bence alamaz messisi di mariası var (di maria oynuyo dimi milli takımda?) ama sanmıyorum alacaklarını. brezilya desen o da favorilerden biri neymarı falan var. ispanya desem o benim favorim. adamlar aşıyolar kendilerini ayrıca çok başarılı futvolcular da var orada. almanya o da favorilerden biri. neuer var kalelerinde bir kere ;) italya da başarılı ama ispanya falan kada değil. hollanda son 8 e kalır ama devamı olmaz bence. uruguay da son 8 e kalır muslera cavani suarezle birlikte. portekiz evet o takım da ronaldo var ama sadece ronaldo var gerçi ronaldo istese (ki bundan eminim) tüm takımı sırtlar.yani kısaca yorum yapamıyorum :D

0|0
    0|1
    • Bayan olarak futbol bilginiz gerçekten çok iyi,Di Maria mili takımda oynayacak onda problem yok,Neymar bu sene biraz formsuz,İspanya'nın şifreleri çözüldü artık,Uruguay takım oyununda çok iyi yine,Hollanda yine iyi fakat yine bir şanssız maça denk gelebilirler,Ronaldo evet tek adam orda ama arkadaşlarıda fena değiller,ben Belçika ve Fransa'dan sürpriz bekliyorum,bakalım bu yaz hep beraber göreceğiz sonucu.

• öncelikle teşekkür ederim :D yani evet neymar formsuz ama yinede hiç belli olmaz.uruguay bayağı başarılı ama musleranın sakatlığı ciddiymiş :( dünya kupasına denk gelmez tabikide sakatlığı ama antreman sorunu falan var. aynen grceğiz artık sonuçları :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Brezilya alır.

1|0
    0|0
  • Brezilya muhtemelen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Brezilya alır aksi takdirde Almanya

0|0
    0|0
  • Eğer favorilerden biri kupayı alırsa bu sadece arjantin olur ama nedense ben dünya kupasını favori olmayan bir takımın kaldıracağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Almanya, net.

0|0
    0|0

• Almanya

0|0
    0|0
  • brezilya net.

0|0
    0|0
  • Brezilya

0|0
    0|0
  • ispanya (neresi kısa)

0|0
    0|0
  • amerika kıtasında kalır kupa

0|0
    0|0
  • brezilya favoring...

0|0
    0|0
  • Portekiz i seviyorum ama Almanya kazanır bence .

0|0
    0|0
  • Brezilya

.

0|0
    0|0
  • Ev sahibi avantajıyla Brezilya alabilir ya da Almanya alabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...