Spordan anlamayıp spor bölümünde ahkam kesenler için ne düşünüyorsunuz

spordan anlamadan ahkam kesenler hakkında ne düşünüyorsunuz ? antrenman bilgisi-anotomi-fizyoloji-egzersiz ve beslenme-sporcu beslenmesi-fiziksel uygunluktan anlamayanlar neden ahkam kesiyor :///

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• zaten buradaki herkes ansikolpedi

1|2
    0|0
    • profosyonel sporcuyum ben.yapılan yorumları önerileri görünce şok oluyorum:S

• kalvye dövüşçüsüdür fazla üstüne gitmemek gerek :)

• aynen :)

Kızlar Ne Diyor 3

• fitness ve bilmediğim konulara atlamam

0|0
    0|0
  • çok afedersin kendilerini bir boktan gördürmek için :))

0|0
    0|0
    • sporculuğumdan utanır oldum bunlar sayesinde.spor bölümune bıle bakmıyorum artık :S

• Fake fenevliler ortalığı karıştırıyor.

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 5

• Sitedeki ataistlerin müslümanlara fetva vermesi gibi bişey.İki grubunda ağzının ortasına üç tane geçirmeli.

1|1
    0|0
  • Bir söz vardır her konuda bir şeyi, bir konuda herşeyi bilmelisin diye. İnsanlarda futbol konusunda birşey biliyordur. Küçük görmemek gerek büyüklenmemek gerek

0|1
    0|0
  • İnsanlar kulaktan dolma bilgilere araştırmadan çok çabuk inandıkları için kendilerini bilgili sanıp cevap veriyorlar.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki spor salonlarında çalışan hocaların yüzde 90 ı bile bunları bilmiyorken senin buradakilere laf atman çok yanlış olmuş bence :)

0|0
    0|0
    • yanlış mı :) adamların önerdıklerı programları falan ıncele ıstersen.bunları uyguyalan birisi sakat kalır be :D

• bır bılsende bır bılene danısssss

0|0
    0|0
Yükleniyor...