Steroid varken neden syntHol kullanırlarki gelin bi?

Çoğunuz biliyosunuzdur

Syntholu bilmeyenlere şunu söyleyebilirim sadece silikon tarzı yağ vs enjekte ediyorlar şişirecekleri bölgeye.Ancak araştırırsanız steroidden daha kötüdür.

Steroid in iyi birşey olduğunu söylemiyorum.Ama illa ilaç kullanmak istiyorsanızda steroid en iyisidir elbette ben doğallıktan yanayım.

Ben ne steroid ne de synthol kullanma gibi bir düşüncem yok.

Ancak eğer öyle bir niyetim olsaydı bu steroid olurdu.

Şimdi gel gelelim konuya insanlar neden synthol u kullanır.hiç araştırmamışlar mı hiç synthol lu birini görmemişler mi.

Ya da synthol steroid e göre dahamı ucuz.İlgimi çekti sadece bu olay

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinide kullanma arkadaş steroidin kalp düşmanı ve mutlak kanserojen olduğunu bilmiyorsun galiba. ikisi de sakat ancak ben salonumda kimseye yapay, takviye veya destek önermiyorum. buraya ben olsam steroid kullanırım demek ben olsam (Allah korusun) kanserden ölürüm demekle aynı şey. Neden tercih edildiğine dair fikrim şu Steroid le gerekli büyümenin azı veya çoğu sağlanabiliyor. Synthol daha estetik ve sıfır hata. Cuk oturuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• synthol tamamen zevk meselesidir ucuzluğu pahalılığı değil kullananlarla çalıştım gördüm adamların dünyası farklı bizim gibi 46-47 cm kola minnet edemiyorlar 60-65 cm olucak

0|0
    0|0
  • Daha etkili oldugu için

0|0
    0|0
Yükleniyor...