Dünyada var mı böyle fenerbahçe taraftarı gibisi?

GS Mağazalarını ateşe verdiler ne varsa bütün ürünler kül oldu israilliler yapmazdı bunu sevgilime derdal futbolla ilişkisini kesmesini söyledim artık çok sertim furbola karşı.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hırsızlar yakmış dükkanı o kadar da değil yani tamam ahlaksızlar ama terörist değiller.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bu ülkede fanatizm olduğunu biliyorduk zaten insan canına kıyılan yerde böyle olay olmasına hiç şaşırmadım

0|1
    0|0
  • Hevesin kursağında kalacak ama o işi yapanlar yakalandı sabıkalı birkaç kişi oldukları ortaya çıktı fenerbahçe taraftarıyla alakalarının olmadığı anlaşıldı:)

0|2
    1|0
  • İnsan değiller zaten bunlar..

0|2
    2|1
  • :) partizan taraftarının son olayını bilmiyorsun sanırım... link bu haberi bir oku.. Tabi ki bu demek değildir ki onaylıyorum.. Değil yağmalamayı orada gs ye küfür edilmesini bile istemezdim, şampiyonluğu kutluyoruz sonuçta ama ülkemizde kin ortamı yaratılmış..

1|0
    0|0
    • evet sırplar da çok acımasız ermeniler de.

• fenerbahçe taraftarı görgülü bir taraftar olsa zaten avrupa kupası kazanırlardı..Allah fenerbahçeyi lanetlemiş..ayrıca şunu belirtmeliyim ki en büyük fenerbahçeyse neden bu öfkeli tavırları?

0|3
    1|3
  • küllerimizden doğarız

0|0
    0|0
  • başkanı mafya oılan bir takımdan ne hayır gelirki zaten

0|0
    0|0

• mağaza kadar orada çalışan insanların ekmek teknesiydi vicdanım buna el vermiyor ve son olarak ta formayı yakarsın anlarımda Türk bayrağını yere indirip üstünden geçmek nedir m k teröristleri sağda solda aramayın hepsi kadıköy de

0|0
    0|0
  • Burak Yıldırımı öldüren taraftar hangi takımlıydı acaba ?

0|3
    0|3
  • sadece gsstoremi 2 sene önce polis arabasını akaryakıt istasyonun yanında tesr çevirip yaktılar

0|1
    0|0
  • yine gizliden soru yahu yemiyoruz artık bizde provoke olduk yani demi ? :)

0|0
    0|0
  • YUhh ya hangi hayvan yapmış bende fenerliyim

0|0
    0|0
  • Onu bir yana bırak bir de kendilerini Cumhuriyet sanıyolar ya acayip komik

0|1
    0|1
  • Neden Milanlısın diyorlar

Çünkü Milan böyle şeyler yapmıyor...

0|0
    1|0
  • yav bırakın şu feneri galatasarayı.hepsi aynı.ona bakarsan galatasaray taraftarı da geçen sene bir genci öldürdü.can mı mal mı

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...