Body hakkında yardım

Arkadaşlar 2 aydır body yapıyorum kollarım sıkılaştı ama hacimlenme sağlayamadım yediklerim yine göbeğe gidiyor gibi acaba nerde hata yapmış olabilirim? ağırlık seçimi ve uygulama konusunda teknik hata vs..?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bodybuilding de antrenmandan çok beslenme ve uyku düzeni önemli.Günde minimum 8 saat uyku, en az 2 ara,3 ana öğünün olmalı.Spordan hemen sonraki öğünde protein ağırlıklı,hemen öncesinde de k.hidrat ağırlıklı beslen.Ben ilk ayımda bunları yapamadığım için kilo alamamış,hacim kazanamamıstım; fakat sonraki 4 ayda aynı programı uygulayarak 11 kilo aldım.

0|0
    0|0
    • 4 ayda 11 iyiymiş whey tarzı birşeyler kullandın mı? ben aşırı yükleniyodum sanırım hamlığı üstümden atınca 2 günde bir gidiyodum o konuda yanlış yaptım herhalde

• Yok hayır,herhangi bir supplement kullanmadım.ilk(bölünmemiş)programı bir kaç ay devam ettir.Mesela ben ilk programıma 2 ay devam ettim,sonra 2 ye bölünmüş programa geçtim.Antrenmanları da 2 gün on,1 gün off şeklinde yaptım,antrenmanlarda da mümkün olduğunca zorlaman lazım.No pain,no gain;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 ayda bir pok bekleme 1 senede düZene girersin ben 1 bucuk sene oldu . Yeni yeni şekillenio

0|0
    0|0
    • orası öyle zaten aşırı bir gelişme beklemedm o kadar zamanda ama az bile olsa biraz hacimlenirim diye duşunmustum... aynı bölgeyi haftada en fazla kaç kere çalıştırmak gerekir

• şekillenme geç olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...