Çok sıkıldığınızda sıkıldığınızda sıkıntınızı nasıl geçirirsiniz?

en çok sıkıldığınızda sıkıntınızı nasıl geçirisiniz

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• yemek yaparım hiç yapmadığım bir yemek durup dururken karnım tokken sonra da komşulara dağıtırım insanlar çağırırım evime ya da çatıda mangal partisi veririm balkonun mermerine oturup insanlara laf yetiştiririm 5. kattan. peş peşe sigara içerim evden çıkarım gece 3 5 demem dolaşırım. karakolun önünde şüpheli şüpheli tur atarım. sinsice bir kavgaya dahil olurum. sokaktaki çocukları mahalle bakkalının önünde toplar herkes istediğini alsın gitsin ben ödeyeceğim derim. dilenciye bugün kaç para kastın diye sorarım! çeker giderim bu şehirden yarın geri dönerim. artık sıkıntımı hiç bir şey geçiremiyorsa derinlerde bir eksik vardır oturur özeleştiri yaparım.. bulurum işte yapacak bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bir hadiste şöyle buyurur ; inananlardan biri efendimizin yanına gelir ve çok canının sıkıldığını söyler.sen olsan ne yaparsın kutlu insan diye de soruyu pekiştirir.efendimiz uzaklara bakar biraz, gözleri dalmıştır.inanan kolundan cimcikler, soruyu anladın mı ya hazret der.anlamadım kanka, dur şimdi kafam kalabalık etimi kopardın namussuz diye de çıkışır.adam üzülür, kalkar gider ve inanmaktan vazgeçer.

işte bu durumlar böyledir, peygambere sorsan cevap alamazsın bazen :((

2|1
    1|0
  • kafamı meşgul edecek bişey ararım, mesela evdeysem alırım tornavidayı illa tamir edicem diye bişeyleri sökerim vs.vs.vs.

0|0
    0|0
  • çimlere basarım

sahile iner..denizi izlerim

0|0
    0|0
  • nette dolanmak..

0|0
    0|0
  • düne kadar sıkıntılarımı internette gezerek amaçsızca geçiriyordum. artık bir amacım var. dün dediysem ( 6 ay öncesine göre.) şimdi bir amacım var artık.

0|0
    0|0
  • şu an çok sıkıldım.kedime facebook hesabı açıyorum.

0|0
    0|0
  • Fiziksel bir aktivite bulmaz isem, nete takılırım, böle tuhaf soruları cevaplarım. yada konuşcak birilerini ararım.. genelde garip insanlar oluyorlar amam hiç yoktan iyidir

0|0
    0|0
    • seni daha önce hiç redd'in solistine benzettliler mi?

• piki:(

• walla güzel şetyler yazcamtımda gizeminde kayboldum gittim güzzelim..

• 9-10 saat işte geçio. sonra eve gel. yemek ye. yıkan giyin. saat oluo 8.30 falan

0|0
    0|0
  • sıkılınca ipini çözerim.

0|1
    0|0
  • canım sıkınca ders çalışıyorum çok ciddiyim

0|0
    0|0
  • Vodka - Redbul sıkıntıya birebir...

0|0
    0|0
  • geçmesini beklerim...

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkarım arkadaşlarımla.

0|0
    0|0
  • SİGARA can sıkıntısına bire bir yaa =)

0|0
    0|0
  • her zaman çok sıkılırım hayat sıkıcı yaşam sıkıcı bi tavla oynarız geçer :/

0|0
    0|0
  • Nette takılırım. Haber siteerini gezerim. Kitap okurum.

0|0
    0|0
  • Herşeyi yaparım yaa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Günümün yarısı iş yerinde geçiyor 8 saat çalışıyorum.Eve geldiğim zaman dinleniyorum yemek yapıp yiyorum.Evde hayvanlarım var onlarla ilgileniyorum.Müzik dinlemek ve söylemek dans etmek keman piano çalmayı seviyorum.Fotoğraf çekerim bazen.Bunun dışında fitness yapıyorum aradada tenis.Şehirin verdiği imkanları olabildiğince kullanmaya çalışıyorum ama kimi zaman hiç vaktim olmuyor.

0|0
    0|0
  • bazen kitap okur bazen nette aklıma gelen en saçma şeyin araştırmasını yaparım bazen örgü örerim eğer sıkkınlığım sinirle karışıksa yürüyüş yaparım saçımı şekillendiririm

0|0
    0|0
  • Müzik dinliyorum ağlarken bile dinlediğim zamanlarım olmuştur iyi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • ben dırek korku fılmı ızlıyorum veya uyuyorumm

0|0
    0|0
  • bos bos bakarak.

0|1
    0|0
  • müzik dinlerim..

0|0
    0|0
  • suslenirim, arkadasima giderim, yada pc de takilirim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...