Kapat

Bir gün herkes Fenerbahçeli mi olacak gercekten?

Bu besiktaslı başkanlarımızın fener aşkı nedir böyle ya , bundan önceki demirörenin fenerbahçemiz deyip bjk baskanligindan istifa edip federasyonun basina gecip fenerbahcemiz şike yapmis ama sahaya yansımamış deyip feneri ligten düşürememisti , simdiki baskanimiz ise daha düne kadar bjknin matematiksel olarakta olsa bile şampiyonluk şansının devam etmesine karşın, kalkip federasyon fenerin seyircisiz cezasini kaldirsin sampiyonluklarini kutlasinlar dedi . Hadi seytanın avukatlığını yapim acaba sivas macini fener olurda yenilir bizde yenilelim de ,fener sampiyonluğunu kutlasın diye kaybetti ?

Herseye rağmen bir gün herkes beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşa yapılan oyunların aynısı fenerbahçeyede yapıldı tek fark beşiktaşı akladılar ama fenerbahçeyi suçlu ilan ettiler sebebi ise bu şike oyunu sadece fenerbahçe üzerine kurulmuş beşiktaşta bu oyunun parçası olmuştu işte bunları beşiktaş yönetimi biliyor ve görüyor senin gibi bazı taraftarlarda göremiyor aranızdaki tek fark bu ayrıca senin bu söylemlerin bir beşiktaşlı olmadığının kanıtı

1|2
    2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• 23 Nisan koltuğu mübarek

0|0
    0|0
  • Trabzonun karısı gs daha beterdi

1|1
    1|0
  • Şaşırdım bende çok saçma sanane fb den ben olsa kendi takımına bakarım.

1|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• fair playe alışkın olmadığımız ve şiddete kuyu kazmaya meğilli olduğumuz için bazı seylere alışık değiliz.Bir açıklamayla Fenerbahçeli olacak değiliz Cehennem buz tutana kadar Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Öncelikle soruyu gizli sormamışın Beşiktaşlı olduğuna inanıyorum. Sölemek istediklerini çok iyi anladım brz ağır yazmışın ama bu BJK de fenere bir kayma sempati seyirci cezası kaldırılsınmış en basiti sanane derler adama bilmiyorum BJK neden böle oldu bu taraftarlardada mevcut malesef.

1|0
    0|1
  • Zaten herkes Fenerbahçeli doğuyor arkadaşım. Ama kimi aş şaşırıp Beşiktaşlı kimi de çok şaşırıp Galatasaraylı oluyor. Şaşkınlıkları geçince iş tamamdır. :))

0|0
    0|1
  • allah gostermesın ben kalayım cımbomumla:)

turk futbolundakı rezıl ınsanlar gıtmeden bızden bır halt olmayacak,rezilleri tanıyoruz zaten!

1|0
    0|1
  • birgün herkes fenevbahçeli olmaz kusura bakma ama o sizin başkanınızın karaktersizliği sizin başkanınız demiröreni istifaya davet için gittiğinde de demirörenin 150 trilyonmuydu neydi o bağışını alınca vazgeçmişti .. sizin başkan öyle bir adam ne beklersin ...

karakteri olan adam tuttuğu takımdan vazgeçmez .. ;)

0|1
    0|0
  • BİRGÜN FENERBAHÇE OLACAĞINA INANIYORSUN DA, birgün herkesin Fenerbahçeli olacagına mı inanmıyorsun? ;)

0|0
    0|1
  • Boys Of Hell . . CEHENNEMİN ÇOCUKLARI ASLA fenevli OLMAZ.

1|0
    0|0
  • Bırak bu işleri

1|1
    1|0
  • Yav he he.

0|0
    0|0
  • Herkes doğarken fenerbahçeli doğar...Zamanla bozuk yumurtalar ayrılır içinden, Cumhuriyet bakii kalır :)

0|0
    0|1
  • NKFVAS... TM

0|1
    2|1
Yükleniyor...