Şınav-mekik çekemiyorum.

Mulakat var 30 mayısda. ne yapıcam ben arkadaşlar çekemiyorum nasıl çekicem :(

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Pmyo :( of ya yeterli puan alamadım 227 de kaldım :( arkadaşım şınav ve mekik aslında çok kolaydır, hergün çektiğim için zorlanmıyorum. Sende bugün çekebildiğin kadar çek, sonraki gün 1-2 tane artırmaya çalış böylece mülakata kadar alışırsın. Bu arada ismin Yeliz'mi ?

1|0
    0|0
    • Hayir ismim Yeliz degil:)

Uzuldum kotu olmus inşallah seneye olur.. ben sinavda kendimi kaldiramiyorum ya umarım yapabilirim..

• İnşallah yapabilirim :/ 3 sene daha bekleyeceğim mecburen.. Seni tebrik ederim :)

• Tesekkur ederim umarim hem mulakatta hem de yazili sinavda basarili olurum :) siz de umarim ulasirsiniz..

Erkekler Ne Diyor 16

• yarım şınavla başla

1|0
    0|0
  • Polislik içinse hiç korkma :) En son korkacağın şey o olmalı. Ben katılmıştım geçtim vs vs :)

5 şınav 5 mekik çektiriyolar. Çok çok basit. Bana güven :) Mülakat öncesi seni soyacaklar falan :) Senin asıl korkman gereken şey denge tahtası, onu anlatabilirim.

1|0
    0|0
    • Cok memnun olurum :)

• Fiziksel mülakata geçmeden önce boy kitle falan onları hesaplıyolar. VÜcudunda yara bere var mıonlara bakacaklar.Fiziksel olarak bir sopa üzerinden sağa ve sola zıplıyosun. sonra 5 şınav 5 mekik çekiyorsun. koşu var, 2 kere gidip geliyosun ve denge tahtına çıkmadan önce ileri ve geri takla atıyosun. Denge tahtası 10 tane gözüküyo gözüne :) sarhoş gibi oluyorsun sonra denge tahtasından geçtikten sonra atlama var o kolay. Denge tahtasında ayağını tutturduktan sonra var gücünle koş :) Bu kadar.

• Yaaa umarim yapabilirim teşekkür ederim :)

• al bak uzmanından kızlar için 1.30 dan başla izlemeye videoyu link

1|0
    0|0
  • Şınav çekmen için arka kol kasları ve göğüs kaslarının güçlü olması gerekir :) Önce dizlerinin üstünde çek şınavı daha kolay olur , mekik çok basit birşey zaten biraz çabala yaparsın .

1|0
    0|0
  • Kendine Belli Bir Set Serisi Ayarla Ve Başla. Önünde daha 1 ay süre var 1 ay sürede rahat 40 şınav 100 mekik yaparsın.

1|0
    0|0
    • çok zorlanıyorum. okadarına bile gerek yok 5er tane yapacağım

• pozisyon nasıl olmalı sizce?

• internetten araştır istersen. şınavda pozisyon her türlü değişiyor. Arka kol yapıcaksan ayaklar yukarda bir yerde olucak ters sınav çekiceksin. göğüs yapıcaksan kollar bir birine yakın olucak. omuz yapıcaksan kollar biraz ayrık olcak vs.

• set set yap. önce 3 set 1er defa yap. sonra setleri arttırmaya çalış ve son sette yapabildiğin kadar yap. son set her zaman vuracaksın dibine.

1|0
    0|0
  • kondısyon yerlerde dıyosun sıkı calısman lazım 1 ay var helledersın kac sınav mekık gerekıyo ?

1|0
    0|0
    • az aslında 5 tane.

• tam nasıl çekilir bilmiyorum galiba. mekik neyse de şınavda çok zorlanıyorum.

kendimi kaldıramıyorum. aslında kilolu birisi de değilim..

• kondısyon yok ıste

• belinde problem yoksa hafif hafif başla. zamanla seri şekilde çekersin

1|0
    0|0
  • Önce duvarda başla beni dinle çünkü amaçlarımız aynı ben şınav yapabiliyorum

1|0
    0|0
    • Duvarda basla derken anlamadim:)

• Evet dedigin yontem aklima yatti hem kollarim güçlenir boylelikle daha rahat yaparim diye dusunuyorum:) hayirlisi

• Bildiklerimizi karşılıklı paylaşabiliriz amaç aynı pmyo :) eklesene arkadaşım beni

• Ben 60 şınav cekiyorum 1 kerende :D

0|0
    1|0
  • Kendini zorlamalısın.Vücudunu esnekleştirecek egzersizler yap.Kilon fazlan var mı acaba boyuna göre.

1|0
    0|0
    • boyum 1,66 kilom 51..

• Bir sıkıntı yok o zaman.Dediğim gibi vücudunu esnet ve kendini birazcık zorla ısındıktan sonra.

• bende askerde çekemiyorum diyodum sonra dayağı yiyince ske ske nasıl çekmişim zorla olurrr

1|0
    0|0
  • Ne mulalakati

1|0
    0|0
    • pmyo

• kazandınız mı?

şınavda resmen kendimi kaldıramıyorum ya

• Eklesene beni

• sınav ve mekik yerine aynı kasları çalıştıracagın bir çok hareket var zorlama kendini sakatlanırsın :)

0|0
    0|0
    • Mulakatta sınav ve mekik istiyorlar..

• tamam işte önce kolları ve karın kaslarını güçlendir ondan sonra sınav ve mekiği rahat çekersin

• kaç isteniyor ve kaç çekiyorsun

0|0
    0|0
    • 5er tane. Mekik yapabilirim de sinav da ilkini bile yapamiyorum...

• simdiden süreklei çalıs 5 er tane yapamıyorsan zaten hiç mi kas yok

• önce yarım çek ayaklarını değilde dizlerinin üstünde birkaçgün bu şekil yap sonra normala dön alışırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alışırsın çekemiyorum diyip yırtamazsın :D

0|0
    0|0
    • :D haklısınız yırtamıyorum :( mecburum yani..

• nasıl basladınız anlatır mısınız? :)

• Önce yarım şınav link Sonra diğerine geçtim

Yükleniyor...