Şampiyon Fenerbahçe !!! Size göre Fenerbahçe adına sezona damgasını vuran oyuncu kimdi ?

Öncelikle tüm Fenerbahçelileri kutluyorum şamnpiyonluk hayırlı olsun güzel bir gün geçirdik dün daha başlangıçtı tabi asıl şölen Karabük maçında olacak

Sorumuza gelince şampiyonluk yolunda takımda yıldızlaşan bir çok oyuncu vardı ama size göre Fenerbahçe adına sezona damgasını vuran oyuncu kimdi ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Damgasini vuran oyuncu bence Emenike ve Sow birde Caner

Fener cok iyi oynadi hedefine ulasti bir Cimbomlu olarak onlari tebrik ediyorum

0|0
    0|0
    • Tşk ederiz efendim ama bana emenike deme kaşıntım tutyor inş gider bu sene takımdan :D

• M.United cok istiyor birde yeni gelen teknik direktör belki fikrini degistirir.Gercektende Arda kendini iyi gelistirdi

• Bu sene şampiyon olsunlar hele birde şampiyonlar liginde final oynasın katlar fiyatını

Kızlar Ne Diyor 8

• Tebrik ederim, hakettiniz kesinlikle...

Ama benim asla anlam veremediğim olay fanatizm... Gidip Galatasaray Store yakmak, stad koltuklarını sökmek... Sevinmeyi, üzülmeyi bilmemek benim anlam veremediğim...

Onu başarırsak medeni olacağız diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • Çok zor yahu insanlarımızı eğitmek lazım sen şampiyon olmuşsun başka takımla ne işin var ayrıca rakibin şampiyon olmuş kutlayacağına hala hazımsızlık sorunu yaşayanlar var bu sitede bile dünden ama balık baştan kokar bunu yönetenler yapıyor ortamı geren onlar geçen hafta içi Beşiktaş iyi niyetli bir açıklama yaptı diye Gs yönetimi çıkıp zehir zemberek açıklamalar yaptı sen ortamı yumuşatacağına daha çok gerersen sonuçlarına katlanırsın bunu sadece bir takım yapmıyor hepsi yapıyor

• aynen ama çok geç kaldık sanırım bizden sonrakiler belki görür biz göremeyiz

• O değil de Meireles iyi oynadı www.facebook.com/photo.php

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğumuz kutlu olsun.

Caner iyiydi. Gerçi hepsini ayrı ayrı severim *-*

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak fenarbahçeyi gerçekten tebrik ediyorum

0|2
    0|0
  • şampiyon belli ikinci kim :)

0|0
    0|0
  • tebrikler ruhiş senin adına sevindim :))) 5 yıldız

0|0
    0|0
  • Yakışır Fenerbahçeme *** :)

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun bari :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• beraberliğe ne kadar sevindiniz dün. karşınızdaki rize birde. hani bize diyordunuz ya beraberliğe seviniyorlar diye hahaha

0|1
    0|2
    • İlla konuşturacaklar yahu siz kadıköyde yenilip orta sahada dansöz gibi kıvırdınız hala utanmadan gelip konuşuyorsunuz adresini yazda hazım sorunu için soda yollayayım gerçi bir komyon soda içseniz geçmez ama olmazsa kupanın sapını veririz size oynarsınız üzülmeyin yeter ki

• Biz kupayı daha kaldırmadık galibiyetten sonra doya doya gözünüze soka soka kaldıracağız :))

• tebrikler Caner Emenike ve Alves fark yarattı

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğumuz hayırlı uğurlu olsun bence yıldızlaşan oyuncular başta caner sonra istikrarlı topal ve yıkılmaz boğa emenike

0|0
    0|0
  • Her ne kadar adları şikeciye çıksa da bu sezon şampiyonluğu fazlasıyla hak ettiler, o yüzden tebrikler Juventus <3 asdfj

0|0
    0|0
  • caner en başta :)

0|0
    0|0
  • Adından söz ettiren caner erkin beklentilerin gerisinde kalan ise gökhan gönül

0|0
    0|0
  • Caner Erkin Moussa Sow Mehmet Topal Emenike

şampiyonlugumuz hayırlı ugurlu olsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...