Body sporuyla ugrasan abilerim bakabilirmi

Abiler ben sabah öğününde 250 ml süt içiyorum neyse ögleyinde ton baligi yiyicem 160 gram kadar dokunurmu mideye 1 bucuk aydir spor yapiyorum ton balini ilk defa denicemde

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlum şaka mısın sen?

Hani tavuk, hani salata, hani yumurta?

Senin bir kere günde en az yarım kilo haşlanmış bonfile tavuk yemen gerekir antrenman öncesi.

Süt içmeni tavsiye etmem, çünkü kasların üzerini yağlandırıyor.

İlla içeceksen de protein tozuyla karıştırıp içersin. Süt de light olmalı..

Sabah kalktığında da, en az beş adet haşlanmış yumurta beyazı, iki dilim kepek ekmeği, yeşil çay, az bir şey yağsız beyaz peynir ve portakal tüketmen gerekir.

Böyle yazmakla olmaz.

Hocana söyle diyet listesi yapsın sana.

0|0
    0|0
    • Yemedimi nerden biliyosun kardeşim sabah kahvaltisin 6 tane yumurta 150 gram peynir 200 gram yulaf fistik ezmesi vs yiyorum hergün en az 300-400 gram tavuk yiyorum aksam ve ögle ögününde ton balini meraktan sordum

• Yok yok abi kilo alamiyorum zaten elimden geldihince proteini yüksek besinler tüketiyorum

• Günde bir bardak yağsız pirinç lapası ye. Tosun gibi olursun.

Kızlar Ne Diyor 1

• kardeş ton balığı mideye dokunur sen yeme zate nben bir faydasını görmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yağsız olanından ye.

0|0
    0|0
  • Balığa alerjin yoksa bir şey olmaz. Benim tek öğünde 300 gr ton yemişliğim çoktur.

Ton balığını her gün tüketmek pek tavsiye edilmez.

0|0
    0|0
  • 2 günde bir 80 gram ton balığı yiyorum mis gibi de tadı var. ama günlük 160 gram fazla olur çünkü içinde bildiğim kadarıyla civa var ve fazlası zararlı olabilir doğal olarak bence gününü ya da miktarını azalt

0|0
    0|0
  • dokunmaz kardeşim sen proteini hesaplamaya bak öğüne dikkat et ben günde 4 kür yapıyorum sabah toz öğlen toz akşam ve yatarken 26 gr 104 gr tozdan alıyorum yanında amino ve doğal beslenme yumurta ve tavuk var günde 160 grm geçiyor 190 a 85 kiloyum sende proteinine dikkat et yoksa gelişme olmaz beslenme ve dinlenme bu sporda öncelik

0|0
    0|0
Yükleniyor...