Arkadaşım ablasının 12 yıl önceki erkek arkadaşıyla çıkıyor. Siz ablası olsanız ne düşünürdünüz?

Herkese iyi geceler selam arkadaşlar

nerden başlasam bilemiyorum ben arkadaşım adına bi soru sormak istiyorum arkadaşım ablasının 12 yıl önce ki erkek arkadaşıyla çıkıyo ve ciddiler evlenmeyi düşünüyolar bu konuyu ablasına açıcak ablası 5 yıllık evli ve eşiylede mutlu siz o kızın ablası olsaydınız ne düşünürdünüz ve söylerdiniz

Güncellemeler:
cevap bekliyorum arkadaşlar
27 yaşındA
15 YAŞİNDALARMIŞ ÇIKTIKLARINDA

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne ya atvdeki unutulmaz dizisi gibi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben böyle b.ktan bi durum görmedim arkadaş,

ablasıyla ne kadar çıkmış bu çocuk hani 1-2 ay falansa bişey değilde...

genede nası midesiz bi arkadaşın varmış demeden geçemicem.

0|1
    0|0
  • Ablasini hic fusunmuyor arkadasn. Bikere ablasi esine bunu soylediyse o herifle karsi karsiya gelcekler igrenc bi duygi. Adamindaniyeti belli degil.

0|0
    0|0
  • Olmaması daha hayırlı sanki. İleride ablası hep onunla karşılaşıcak vs...

0|0
    0|0
  • ablası ve eniştesi çok büyük tepkiler verir buna eminim ve ayrıca ablasıyla olmadıysa demekki ailede kötü izlenim bırakıcak bi şahısdır o yüzden vazgeçmeli derim

0|0
    0|0
  • iyi geceler

0|0
    0|0
  • Karmaşık bir.durum.

0|0
    0|0
    • ERKEKLER SİZE SORUYORUM SİZ ENİŞTENİN YANINDA OLSANIZ NE YAPARDINIZ

• erkekler derken ben sadece tekil bir erkeğim : ) hayır benim anlamadığım ablası evleneli 5 yıl olmuş eski erkek arkadaşı 12 yıl önce olmuş. Yani bu durumda ablasını ne ilgilendirir eniştesini ne ilgilendirir diyecem de tereddüt ediyorum. Yarın birgün aynı eve girip çıkacaklar sorun çıkarabilir.

• :D çelişki ole bişey olmaz sacma .yol versın

0|0
    0|0
  • wesselam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkek kıtlığı mı varmış olcak şey mi bu? bence hiç açmasın bile o konuyu

0|0
    0|0
  • asla katha zinhar olmaz olamaz sonu yaprak dökümü olur.arkadasına söyle rıza bey gibi felçli babası ölse yine huzurumuz kaçmasın diyen polyannada fırlatma bi annesi olur sonun da elinde kalan pembe montu ve deli ablası kalır

0|0
    0|0
  • Ben ablasi olsam kardesim boyle birsey yapsa sahsen uzulurum dugunune falan gitmem. :( Evime bile davet etmem onlari. Ne lur nolmaz hadi geldiler ya 12 sene onceki ask alevlense heuinnnn? :(((

0|0
    0|0
  • Hiç iyi düşünmezdim.

0|0
    0|0
  • ablası kaç yasında?

0|0
    0|0
Yükleniyor...