GSSTORE yağmalanıp yakıldı, ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle Fenerbahçe bu sene şampiyonluğu hak etti. Tebrik ederim.

Bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz ?

link

link

link

Buda orda olan idiotun teki link

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• diyecek bir şey bulamıyorum az önce öğrendim olayı sağolsunlar yakışanı yaptılar her zaman ki gibi link ama unutmayalım şunu iki takım arasında ki fark link

2|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok gereksiz şeyler bunlar adam gibi sevinin işte nevbu böyle yarın bir gün galatasaray şampiyon olacak o da aynısını yapacak.

0|2
    1|1
  • Fanatiklik aptallıktır, net...

0|1
    0|1
  • Çarpılıcaklar lan :/

0|2
    1|1
  • Fenerbahceliyim cok uzucu bir durum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şimdi bunlara insan mı diyelim biz,ne diyelim ? Holigan bunlar,bu yüzden takım tutmamayı seçtim böyle insanlarla aynı toplumda olmaya bile utanıyorum..

1|2
    2|3
  • egıtım meselesı hazım meselesi insan olabılme meselesi,kendı stadını yakanlardan baska ne bekleyebılırdınki!

0|2
    0|0
  • Fanatik bir Fenerbahçe li olarak söylüyorum bunlar bizimde canımızı sıkıyor.

Fakat her takımın böyle holiganları bulunmakta.

O GS Store ise Fenerbahçe'nin kalesi olan bağdat caddesinde ayrıca.

Günümüz Türkiye'sinde öyle bir yere gs store açmak buna davettiye çıkarmaktır.

Bunu yapan grubu savunduğumdan değil ama durum bu.

Ayrıca Konya'dada kutlama yapan Fenerbahçe'li taraftarına Torku Konyaspor taraftarları Fenerbahçe bayrağı yaktı ve Fenerbahçe'li taraftarlara saldırdı.

Problem tek bir grupta değil anlaşılacağı gibi.

Ayrıca profil resmine koyduğun melo dan Türk Futboluna saygı duymadığını çıkarıyorum ben.

Derbide yaptığı hareketlerden sonra..

0|2
    2|2
  • Birkaç kendini bilmez yüzünden tüm Fenerbahçe camiasını yakmamak lazım.

Her taraftar grubunda bu tarz yaratıklar var maalesef.

0|3
    1|1
  • Arkadaş şampiyon olmuşsun hala gs la beşiktaşla ne işin var gerizekalı bunlar yaa

1|2
    0|0
  • yurdumdan alışılagelmiş manzaralar...fanatizm uğruna insan canına kıyılan bir ülkede böyle bir şeyin olmasına şaşırmamam ne kadar acı

0|1
    0|0
  • Adamlık örneği.

hep adamlıktan konuşurlar ya :) o bakımdan.

1|1
    0|0
  • Şampiyon olursak dünyaları yakarız diyenler GS store yakıyo demekki GS dünyaları olmuş :) Nese yapılan çok yanlıştır x takım y takım farketmez GS bir store ilede batmaz ama yapılan kötülük hafızalarda kalır herkeze yani genelleme yapmamak gerek her takımda var bunun gibiler.

0|0
    0|0
  • umrumda bile değil ne şampiyonluk ne de gsstore.. fenerli olmama rağmen artık futbolla ilişkimi kestim, bizim ülkede spor yapılmasın daha iyi

1|2
    1|0
  • Rezillik bu ya :/

0|1
    0|1
  • Bunların taraftarının önünde göstere göstere ağlata ağlata kaldırdık ya ondan çok içerlemişler.

0|1
    0|0
  • burası türkiye gerizekalı dolu işte

0|2
    0|0
  • yapılan yanlıştır tüm Fenerbahçelilere meal edileemez her taraftar grubunda malesef var.

0|2
    2|1
  • Klasik fenerbahçe taraftarı.Şampiyon olsalar da olmasalar da bir yerleri yakıp yıkıyorlar.Terörist topluluğu sadece.

0|1
    0|0
  • 5 parmağım 5şide bir değil sonucta

0|2
    0|2
Yükleniyor...