2 Spor Birden Yapamaz Mıyım Ama 2 ağır Spor

2 Sporu aynı anda yapamaz Mıyım Crossfit ile Kicboxu aynı anda yapmak istiyorum yorulma ve zaman konusunda sıkıntı yok ama vücuda nasıl zarar verir?

Güncellemeler:
cevaplar için tskrler arkadaşlar telden girdiğim için tek tek cep yazmaya usendim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• dinlenme zamanını ve antrenman sonundaki rejenerasyonunu iyi ayarlarsan hiç bir sorun olmaz. zaten bir çok kick box cu kas ve güçlerini arttırmak için crossfit ya da fitness çalışıyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haftada ne kadar yapacağına bağlı

0|0
    0|0
  • Olur niye olmasın kickboks o kadar ağır değil zaten. Vücuda çok yüklenmezsen bir zararı olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok fazla enerji harcayacağından dolayı beslenme ve uykun düzensiz ise tavsiye etmeyeceğim bir programdır. Beslenmenin yanı sıra bu kadar ağır iki sporu birlikte yapabilmen için ciddi anlamda besin takviyesi de almak zorunda kalırsın. Aksi takdir de vücudun çok yorgun düşecek ve iki dalda da başarılı olamayacağın bir gerçektir.

0|0
    0|0
  • Yaparsın tabi ki de.Kickbox kardiyodur sadece,kas anlamından fazla bir şey vermez ve her dövüş sporcusu gibi en az vücut ağırlığı ile en fazla güç ve direnç kazanmaya yönelik egzersiz yapacaksın.Yapman gereken şey günde en az kilo başına 1-1.5 gram protein ve bol mineralli,vitaminli beslenmek ve günde 8 saat deliksiz uyumaya özen göstermek.Gerisi istikrar ve motivasyonla kendini gösterir.Düşünme,yap!

0|0
    0|0
  • Crossfit zaten vücudu hayli zorlayan bir spor, Ciddi anlamda zorlayan! Çok güzel sonuçlar verse de vücut direncin spor yaptığı sürece düşük olacak, üzerine kickboxta alacağın darbeler, sakatlığa yol açabilir.

0|0
    0|0
    • benim asıl merak ettiğim crosfit vücuda ucgen vücud sağlıyor ya ekstradan Kicboxu da yaparsam gelişme nasıl olur? negatif anlamda.

• İyi bakalım kolay gelsin...

• ey saol bilgi için

• eğer vücudun yatkınsa neden olmasın yani burada bahsettiğim şey senelerdir spor yapıyor olman gerektiği

0|0
    0|0
    • 4 yıldır spor yapıyorum

• Kendine güveniyosan yapabilirsin çoğu pro basketçiden tut boksör vs vs çift dal spor yaparlar ana dal sporları ve destek sporu (body vs)

• iyi bende yapıyı o zmn hem Kicboxun yanında crosfit yaparsam hem vücudum iyi bir şekil alır hem de vuruşların daha güçlü olur

• Kasların erir :)

0|0
    0|0
  • muay thai yap valla bak gerisini boşver

0|0
    0|0
  • sex yaparken sakız çiğneye bilirsin..

0|0
    0|0
  • zor olur senin için

0|0
    0|0