Kizlar nasıl beyler bayanlar

link bunca zamandır hocalık ve sporculuk yaptım ama pek az kızın kendini bu şekillere sokabildigini gordum

Güncellemeler:
Sizde haklısınız Kızlarımızın çoğu ya yağ tenekesigibi ya da kemikleri sayılıyor, alışkın olmamaniz çok normal

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam gorudugunuz gibi hem turk erkekleri tarafindan talep yok bu tarz kizlara hemde cok zahmetli cok zor boyle bir vucuda ulasmak. Turkiyede bu nasil degisir? Anca kivanc tatlitug cikip derse ben siki vucutlu kadinlardan hoslaniyorum ve bikac unlu kadin kas yapip belirli bir kesim tarafindan ozenilmeye baslanirsa bu sekilde moda akimi gibi buyur gider aksi takdirde bizim kizlarimiz o kiymetli vakitlerini harcamazlar bunun icin. Ozelliklede cevrede dolasan onca nefes alsin yeterciler dolasirken :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 4

• kesinlikle katılıyorum. yurt içinde ve yurt dışında bir çok salonda çalıştım hocalık yaptım. Türkiyede bayanlara spor denilince genel olarak biraz koşu bandı bisiklet sonra plates geliyor. yurt dışında barfiks çeken, squatın dibine vuran, barbelle omuz press giren kızlar gördüm. fark mentalitede sadece... kafa yapısı değişmedikçe bu linkteki kızların ülkemizde görmek çok zor...

0|0
    1|0
  • ben kadında balıket seviyorum ;)

1|0
    0|0
  • kızlara yakışmıyor ya

0|0
    0|0
  • güzelmiş bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...