Şampiyon Fenerbahçem!!!

evet renktaşlarım şampiyonuz :) görüşlerinizi alalım nasılsınız :D bence sapına kadar hakettik sizce?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ersun Hoca daha ilk haftada konyaya 3-2 yenildiğimizde 2.kim olur Bilemem Ama Fenerbahçe Şampiyon Olacak...demişti ve sözünü tuttu şampiyon yaptı baştan ona ve daha sonra tüm futbolculara helal olsun demekten başka birşey yok hakettik kazandık :)

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Akhisarı Antalyayı Kayseriyi yener şampiyon olursun bu dandik ligde sonra gidersin avrupaya Arsenal koyar kendine gelirsin yalan yok. Derbi bile kazanamadı fener şampiyon oldu ligimizin dandikliğini buradan ölçebiliriz.

Ha çamur atmak olmasın elbet biri şampiyon olacak tebrik edelim usulen

0|1
    1|2
  • 12 puan arkamızda kalanlar... şimdi susun...

BİZ konuşacağız. ŞAMPİYON FENERBAHÇE'm!

1|0
    0|0
  • Tabi ki de hak ettik bize laf edenler düşünsün. Ama Aziz Yıldırım rahatlıkla kutlayamıyor ona üzülüyorum.

2|0
    1|0
  • tebrik ederiz inşallah seneye Beşiktaşın senesi olacak

0|0
    0|0
  • Haha kendin cevabını vermişsin,son cümlen cuk oturmuş :))

1|0
    0|4
  • Gsliler toplanmış soruya :D çekememezliginde bukadarı :D

1|2
    1|0
  • O kadar gözyaşlarıınıza değdi vala tebrikler. :)

1|0
    1|0
  • Mayislar sizin olsun biz nisanda sampiyonuz...

Nokta.

1|0
    0|0
  • tebrikler fb haketti bu sezonda.aslına bakarsanız fbde çok iyi değildi ona rağmen 12 puan fark attılar hatta 2. yarını başında kaç defa lider olma şansları vardı ama heba ettiler.herşeye rağmen şampiyon şampiyondur.insan yenmeyi de bilmeli yenilmeyi de

0|0
    0|0
  • hak ettikleri şampiyonluğu aldıkları için tebrik ederim fenerbahçeyi

0|0
    0|0
  • sonuna kadar sapına kadar hakkettik sezonun başından belliydi şampiyonluk ligdeki 17 takım ve hakemler engel olamadı

1907 de aşkımız doğdu sarı lacivert rengimiz oldu kadıköy bize mekan oldu fenerbahçe adımız kondu hani trabzon hani beşiktaş hani nerde galatasaray işte fenerbahçe işte kanarya sanımız yazıldı bütün dünyaya.

0|0
    0|0
  • bence bu sene gönüllerin şampiyonu beşiktaş oldu..çünkü fenerbahçe yönetimi beşiktaş ile kanka oldu..

0|0
    1|3
  • sapına kadar mı ? pardon kuzenim yazmış

2|0
    0|4
  • Bi besiktasli olarak tebrik ederim olaya tarafsiz bakildiginda ligde en istikrarli olan takim fenerbahceydi besiktaş ve galatasaray desen inişli cikisli performans sergiliyodu fenerin gercekten hakettigine inaniyorum Tebrikler.

0|0
    0|0
  • Yiiiiiiihaaaa hadin akıyoz :)

0|0
    0|0
  • Galatasarayı tutuyorum fakat Fenerbahçeye ve taraftarlarına tebrik gönderiyorum. Hak ettiler.

1|0
    0|0
  • kaç kere maça gittinde şampiyonluğu kutluyorsun kaç kez tribüne çıkıp bağırdın desem? fısss önce gerçek taraftar olmayı öğrenin sonra laf çevirin

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bu sene şampiyonluğu hak etti. Bize tebrik etmek düşer...

0|0
    0|0
  • Hakettik tabi oynıyarak kazandık rakiplerimizde tebrik ederim ŞAMPİYON FENERBAHÇE :)

0|1
    0|1
  • Sapına kadar mı :P

0|0
    0|0
  • ben ölümüne BeşiktAşk lıyım ve gurur duyuyorum fakat Fenerbahçeyide tebrik etmek lazımdır

0|0
    0|0
  • Kupayı aldık bu sezona nokta koyduk ve bitti

0|0
    0|0
  • Sampiyonn fbbb :)

0|0
    0|0
  • bu sene de siz şampiyon olun napalım

0|0
    0|0
  • sonuna kadar hakettik çoksütlülere gelsin

0|0
    0|0
  • fenerbahçem sen çok yaşa canım feda olsun sana hiç bir şeye değiştirmem senin aşkın bu dünyada...

0|0
    0|0
  • ağlaya ağlaya evet demirören sayesinde oldunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet kuzenim haber verdi şampiyonmuşuz ne sevindim ne sevimdim

gurur duyuyorum takımımdan :) <3

0|2
    0|1
  • Bencede hakettik şimdi bizi çekemeyenler düşünsün :)

0|4
    1|1
  • Mutluyum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...