Şampiyonluğu kutladınızmı Fenerli arkadaşlar ?

Ben daha kutlayamadım yabügün bazı işlerden dolayı ama kutlarım ne olsa şampiyonuz sizin düşünceleriniz :)

Not:gizliden soru açıp ve cevaplarda benim adımı verenler az utanın bu hesaptan açamıyormuyum başka hesaplardan açim mantıklı düşünün beni kastedip cevap verenlerede acıyorum.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• 20 sene kutlarsınız şimdi siz bugünkü şampiyonluğu sonuçta pek alışık olmadığınız bir durum.Tebrikler ^_^

1|2
    0|1
    • 2 senedir toparlanmaya çalışıyoruz özledimiz bir şampiyonluk teşekkür ederim bende sizi basket için tebrik ederim şuanda öndesiniz .bana basketi sevdiren takım Fenerbahçe ve Galatasaraydır. :)

• 19-19 gsyle eşit alışık derken?

• statta kutladık çok güzeldi ya :)

0|1
    0|0
  • Evet camdan kardeşimin borazanını öttürdüm sonrada onu alıp arabayla gezdirdim oda arabanın camından çaldı.Bide fenerbahçe marşı taktık arabaya seside açtık. :)

0|2
    1|1
  • tuzak rem beberuhi ve adoyu tebrikettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanki dünyayı kurtardınız be kardeşim,ne bu kasıntı anlayamadım ki..

1|2
    1|0
  • Tebrik ediyoruz bu bir oyun bunu bu sene siz kazandınız

1|1
    0|0
  • Arkadaş şu maç neden pazar yahu cumnartesi yapında adam gibi dinlenelim yorgunluktan ölüyorum kızıltopraktaydım dün maçı maçkolikte izledik ordan kızıltoprağa geçtik neyse karabük maçında kaldığımız yerden devam edeceğiz

0|1
    0|0
  • Stadın ışıklarını kapatarak kutlayın, daha eğlenceli oluyor.

1|2
    1|0
  • yaşasın şikeci Fenerbahçe :D

THE END...

0|2
    0|1
  • Almanyayı sarı laciverte boyadık ama yetmez ligin son maçına kadar kutlamaya devam :D

Bu arada hangi soruda adın geçiyor link atta bizde görek

0|1
    0|0
    • en iyisini yapmışsınız bana özelden mesajla söylendi bu arkadaş söyledi dude 12 adlı kişi gizli hesaplardan benim ismi veriyor sürekli millette ganyana geliyor bana karşı. :)

• Demekki kuyruk acısı var takma boşver :D

• yok dostum ya böyle şeylere pek takılmam sadece ben yokken herkes ben zannetmesin diye yazdım :)

• Süperdi stadda değildik belki ama dışarınında bir farkı yoktu Kadıköy yandı bugün :)

0|1
    0|0
  • Gerek yok , fener'de babam çalışmıyor.

0|1
    0|0
  • Fenerlı arkadaslar dıyorsun gsliler soruya toplanmış :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...