İzole protein karın kasları için iyi olur mu?

Merhaba 3 aydır fitness yapıyorum . genelde bacak bazen ve karın ağırlık giriyorum . Squat bacak ve baseni çok iyi gelistirdi karında 2 tane cıkardım ancak alt karında cıkaramıyorum . Protein kullanmakta supheciyim kilo veya yağlanma oluyormuş o yüzden izole önerdiler kilo alirmiyim ve karin kaslari için iyi olur mu 1 ayda ?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• karın kaslarınız vücudunuzda en zor çıkan kaslardır hele birde alt karın kası, bence biraz daha azimle ve diyetinize dikkat ederek çalışmalısınız, ekstra dışardan almak yerine bir diyetisyene gidip konuşabilirsiniz karbonhidratlardan ve yağlardan arınmış düşük kalori biraz normal üstü protein barındıran bir diyet programı istemeniz daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Karbonhidrattan uzak dur alt karın en zorudur çivi v.b hareketler yapman gerekiyor bunun için sadece düz mekik yetersiz

0|0
    0|0
  • tozlarla yapılan kasla diğerinin yoğunluğunun aynı olabileceğini düşünmüyorum. normal hayatında da olabildiğince doğal beslenmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Kadında karın kası, öğğk!

Düzenli kardiyo yapıyorsan protein tozu kullanmanda sakınca yok.

Alacağın tür de whey protein izolat olmalı.

Bu izolat davası ile de; şekersiz ve yağsız protein tozu kastediliyor.

(Eklem sağlının için chondiritin + msm'de kullan)

0|0
    0|1
  • kişiden kişiye değişiyor alt karın çok harika vucutlu insanlarda bile bazen alt karın çok güzel çıkmıyor, protein tozu şart olduğu kadar doğal yoldan proteinde şart ancak 3 ayla bir alakası yok zaten herkes en az 1 yılda karın kasları çıkar diyorlar sabredeceksin.

0|0
    0|0
  • Karın kası ile protein tozunun ne alakası var?

0|0
    0|0
  • alt karın kasları en zor eriyen kas grubudur

cardio agırlıklı calısıp yemene dikkat etmelisin alk karın kaslarını calıstıran hareketlere odaklan

0|0
    0|0
  • üstteki 4 parçayı çalışarak çıkarabilirsin ama sonuncusu diyetsiz olmaz yağ oranın düşükse protein falan kullanmadan cıkarabilirsin

0|0
    0|0
  • Protein yağlanma yapmaz beslenmene dikkat eder ve günde 2 ölçekten cok kullanmazsan. Karın kası için daha çok yağ yakan suplementler yönel bence. Gaspari superpump tavsiye ederim. Antremanda tavan yaptırır yağ ve su da atarsın.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok. Yaglanma yapar. Ben steroid kullaniyorum ve protein aldigimda yaglanmaya basladim. Supplementleri abartiyorlar hem ucuk fiyat, az etki... Karin siki diyetle olur. Protein bulk icondir.

0|0
    0|0
    • Ya diyet yapiyim diyorum okulda ne kadar iyi yapabilicem ki evden getiriyorum yemeği ama önümde yiyorlar cikolatalari öf

• Bende de durum ayni ama korkuyorum doping yaptigim icin :)seker falan cikar

• Ya senin protein tozu kullanmana gerek yok günde 300 gr. tavuk göğsü yiyemeyecek misin?

Kaslarını geliştirmek istiyorsan doğal proteinler al, yumurta tavuk süt gibi..

0|0
    0|0
  • alt karın kası için bacak çalıştırman gerekicek. extra bir besin kullanmanı ben tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • protein kilo aldırabilir bcaa kullan ya da kreatin

0|0
    0|0
  • protein tozu kullanmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...