Kızlarda ideal fizik nasıl olmalı? 90 60 90 demeyin sakın, çok klişe çünkü..

90 60 90 fizigim yok ama kendimi begeniyorum sonucta ben manken degilim napiyim. 90 60 90 fizigi ama spor yaparak belimi biraz inceltmek istiyorum olculerim 84 71 95 belimi sporla biraz inceltmek istiyorum bir 5 cm kadar er yapmaliyim sadece bel icin birde 71 cm cokmu kalinki yok invceyse kendimi yormuyim bosuna:) son sorumda arkadaslar zayif kizlarmi yoksa balik etli kizlarmi daha iyi

0|0
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıklı olabilmek adına spor yap kendini eğer o halini beğeniyorsan o halde kal

0|0
    0|0
    • kendimi begeniyorum ama sevgilime gore belim cok kalinmis bende kafaya taktim belimi incelticem ama onun icin degil kendim icin

• ben sevmiyom oyle cok kasli erkegi ama zaten sporcu kendisi kusursuz bir fizigi var:)

• o zaman inceltcen : )

Erkekler Ne Diyor 37

• göğüs - bel - kalça ölçüleri boy oranına göre değişir. mesela 185 lik hatuna 90-60-90 ölçüleri kürdan gibi gelir. :))

dediğin gibi belini 5 cm incelitrsen senin için daha iyi olur. twist yapman yeterli sanırım. yani bir duvara sırtını ver. ayakların birleşik olsun. mümkün olduğu kadar kalça dönmesin. ellerini bir sağdan bir de soldan arkana dönerek duvara değidir. böylelikle bel hareketi ettirmiş olursun ;)

0|0
    0|0
  • malesef bızım turk kızların kendıne hıc bakmıyor sahılde bısıklete bınerken şöyle bır bakıyorum 100 kızdan 70 ı obez ya da obez olma adayı .az kısın şu boğazı hanımlar nereye kadar spor zaten yapmıyorsunuz .allahtan tek dılegım boğazına düşkün olmayan kendıne bakan bir eş yoksa pastayla böğrekle hayat geçmez valla:))

0|0
    0|0
  • balık etli olsun yeter bana :)

0|0
    1|0
  • bence kilon ideal, sanki bana victoria scret'e çıkacaksınız bu kadar takmayın canım ya sevin kilonuzu, göbüşünüzün de sevilmeye ihtiyacı var, şimdi balık etlilik yakışan var zayıflık yakışan var sima yüz yapısı saç kesimin hepsi değiştirebilir bu faktörleri, çok zayıf kızda hoş olmaz çok şişmanın da balık etli yani orta düzel 1.68 boy 60 kilo ideal bence :)

0|0
    0|0
  • kendimi yormuyim bosuna :) diyerek baştan kaybediyorsun sen zaten.Spor işi emek ister,bir anlık heves istediğin vücut ölçülerine ulaşman için maalesef yeterli değil,kararlı olman gerek.İyisi mi, sen balık etinle barış,vücudunu böyle kabullen,sev onu,incitme.

0|0
    0|0
  • Kızlarda edep terbiye çevresine duyarlı önyargısız bakış açısı vb. özellikler olsun gerisi yalnızca ayrıntıdır. Keşke dilimizin ve doğru Türkçe kullanmanın önemini fiziki özelliklerin kadar iyi bilseydin...

0|0
    0|0
  • Kadın fiziğinin sağlık açısından belki bir ideali olabilir ama, estetik açıdan bu, günümüz medyasının insanlara ittirdiği saçma bir şeydir..

Bazı kadınlar, basenli bacaklarıyla, kalın belleriyle, kilolu hatlarıyla ya da bir deri bir kemik görünümleri ile güzeldir. Doğuştan bu şekilde doğru olarak oranlanmıştır..

O yüzden, estetik anlamda ideal bir kadın fiziği yoktur..

1|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Bence bel ve kalca olcun gayet iyi.

0|0
    0|0
  • sayılarda boğulmam.Gözüme taş görünüyorsa tamamdır

0|0
    0|0
  • Belin varsın kalın olsun abicim, kafan kalın olmasın yeter ki. Bacakların ince olmasa da olur, yeter ki sen ince ol insanlara. Bırak ona buna beğendirme çabalarını. Seni şu olduğun halimle çok beğenecek olan adama haksızlık edersin boyle ancak

1|0
    0|0
  • Kız dediğin aşırı şişman asla olmamalı... Balık etli olması tercihimdir. Fakat şişmanlık kötü bir durum. Kız dediğinde azcıkta göbek olmalı. Diğer yerler ince ve hafif göbek. Böyle belinden sarıldığında eline gelmeli. Okşamalısın... Kızlar da göbeğe bayılıyorum... :) :)

0|0
    0|0
  • 91-61-91 oda olur :)

1|1
    0|0
  • Hafif balık etli olmalı hatun çok zayıf ne o öyle iskelet gibi.

0|0
    0|0
  • zayıf veya balık etli diye degilde fizik özellikleri uyumlu diye bakarım ben.. mesela boyu ve kilosu uyumlu ve sıkı bir vucuda sahipse 90 60 90 a gerek yok :) seninde boy ve kilo oranı ne ki ona göre diyelim 71 çok veya yeterli diye?

0|0
    0|0
  • Ölçüye gerek yok boyuyla orantılı olsun, çok zayıf olmasın kiloluda olmasın vücudunun belli bir kısmı diğer bölgelerden daha çok göze batmasın Yeterli...

0|0
    0|0
  • bence bakan göze göre değişebilir bu bence hafif bir kilosu olacak ölçü veremem ama

0|0
    0|0
  • armut göbeğimi diyosunuz nedir bilmiyorumda onun olması çok çekici yapıyo sarkık göbek değilde sıkı olucak şekilde kilosu olursa çok fazla olmadıgı sürece kilolu biraz iyidir :)

0|0
    0|0
  • 1.70-1.75 boy 55 -60 kg arası olsun. Az buçuk düzenli spor yapsın tamam daha ne ideal vücudu :)

0|0
    0|0
  • zayıf seviyorum ben :D:D 1.70+ da oldunmu tamam

0|0
    0|0
  • 50 100 60

0|0
    0|0
  • kalça 90 bel 60 göğüs 100 felan olsun bari madem değişik olsun dion ahanda değişiklik:)))

0|1
    0|0
  • dokundunmu ele gelcek vurdunmu ses gelcek...

benim ölçüm budur hacı...

0|0
    0|0
  • cok zayıf olmasın:)

0|0
    0|0
  • Yani çok ince olamsına gerek yok ama orantılı bir vücudu olması iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • iş sadece vucutta olsa bacım keşke ya :D

0|0
    0|0
  • göğüsler ve kalça biraz büyük olabilir :D

0|0
    0|0
  • 84 ve 71 tamamda 95 i erit biraz :D

0|0
    0|0
  • zayıflicam diye iskelete dönmede :D

0|0
    0|0
  • ölçü yok ama yağlı olmamalı fit bir görünümde olmalı.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• bence ne zayıf ne balık etli arada olmak kızlara yakışıyor :) belin ölçülerine göre normal duruyor göğüslerin küçük olmadığı için kalın belli gözüktüğünü sanmıyorum. ama yinede rahatsızsan erit

0|0
    0|0
    • sagol canim ama boy uzun omuzlar gennisce olunca gogus cok kucuk kaliyo:)

• ayni bende 53 kiloyum kilo basende kol bacak ince aslinda orantili duruyo ama iste gobusum olmasa daha iyi olabilirdi :)

• kilo basenlerdeyse senin en kolay eriteceğin yer göbeğin :) akşamları yemeklerini kısman bile yeterli olur :)

• 90-60-90 ideal ölçü değildir ki çoğumuz 180 cm değiliz...(Bkz. Aphrodite'nin Boyu ve Ölçüleri)

Kişi nasıl güzel görünüyorsa ölçüsü odur...

0|1
    0|0
  • Benim 82 62 90 ölcülerim boyumda 1.60 kilom 53 gayet ideal oldgunu dusunyorum fakat spor her zaman gerekli birsey bölgesel sıkılastırma calısıyorum daha iyi sekle giriyor vucudum.Bence belin 5 cm gitse kalcalarında 90 olsa gayet hos olur ama sporu hıc bır zaman bırakma ıstedıgın olculerıde olsanda..

0|0
    0|0
  • benimde 79 62 90 :) senin göğüs ölçün iyiymiş bya :) Bence de incelsen çok daha güzel gözükür ama çok ta kalın d eğil bence belin .

0|0
    0|0
  • 71 i erit...tash olursun tash

0|0
    0|0
  • mezura getirin çabuk bana ölçülerimi bilmiyorum ben :))

0|0
    0|0
  • kilonla boyn aynı orantıdaysa bnce iyisindir :D çnkü bu ikisi uyumsuz olduğu zaman zaten pek hoş bir görntü çkmıyor :)

0|0
    0|0
  • Asffdsd :D link

0|0
    0|0
  • Ben 90-60-90 ım..

0|0
    0|0
  • 100 100 100 fixtir.

0|0
    1|0
  • 85-67-94 ve yaşım 37